Amy Winehouse Saç Modeli ve Rengi

Amy Winehouse Saç Modeli ve Rengi

İngiliz şarkıcı ve yazar Amy Winehouse; stili ile genç kızlara taş çıkartıyor. 14 Eylül 1983 doğumlu olan güzel şarkıcı; saç modeli, giyim tarzı ve kendisine has özellikleri ile dünyada ön planda olmaya devam ediyor. Dönem dönem farklı saç modellerini tercih eden güzel ve başarılı şarkıcı Amy Winehouse; tam adı ile Amy Jade Winehouse; herkesi etkilemeye devam ediyor. Siyah saçları ile izleyici karşısına çıkan güzel şarkıcı; bir dönem ruh sağlığı ve madde bağımlılığı ile gündeme gelmiş olsa da; tarzından hiçbir zaman için ödün vermiyor. Amy Winehouse saç modeli; genelde dalgalı ve dağınık bir şekilde karşımıza çıkıyor. Özel günlerde topuzlu ve daha modern saç modelini tercih eden dünyaca ünlü isim; ortama göre en uygun saç stilini tercih etme konusunda da diğer ünlülere adeta taş çıkartıyor.

Amy Winehouse Saç Renkleri

2006 yılında en iyi yeni sanatçı, yılın kaydı ve yılın şarkısı gibi ödülleri Back to Back adlı parçası ile alan güzel şarkıcı; altı dalda da Grammy Ödülü’ne aday gösterilerek dikkatleri o dönem üzerine çekmeyi başarmıştır. Amy Winehouse saç stili; en az giyim tarzı, hal ve hareketleri ve söylediği şarkıları kadar ön plana çıkmaktadır. Farklı saç stillerini en güzel şekilde uygulayan ve giyimi ile saç modelini ve makyajını bir bütün olarak uyum içerisinde göstermeyi başaran Amy; dünyada en fazla hayran kitlesine sahip olan isimlerdendir.

2016 Amy Winehouse Saç Rengi

Siyah ve Gür Saçları İle Herkesi Etkiliyor 

Saç modeli ile dikkat çeken güzel şarkıcı; aynı zamanda siyah saçları ile da herkesi kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Amy Winehouse saç rengi de; özellikle genç bayanların ve orta yaşlı kadınların tercih edebileceği bir model olarak karşımıza çıkıyor ve genelde siyahın farklı tonlarını tercih ediyor.

Aşağıdaki galeride en güzel ve en zarif Amy Winehouse saç modeli ve rengi fotoğrafları yer almaktadır, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git