Akay Gelinlik Modelleri 2016

Akay Gelinlik Modelleri 2016 

Hem açık giyinen, hem de kapalı giyinen kadınlar için özel olarak üretim yapan Akay; 2016 yılına özel olarak da birbirinden şık gelinlikleri piyasaya sürüyor. 2016 yılında dünya evine girecek olan gelin adayları; Akay gelinlik modelleri 2016 tasarımları sayesinde, hayal ettikleri gibi bir düğün geçirme imkanı bulacaklardır. Gelin adaylarının; son derece zarif ve modern bir görünüme sahip olmaları adına hizmet veren marka; eşsiz tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Dantelli, kabarık, tüllü, taşlı, işlemeli, prenses gelinlik modellerini en güzel şekilde tasarlayan marka; mevsimlere göre de üretim yapmaktadır. İlkbahar ve Yaz aylarında düğün yapacak olan gelin adayları için daha farklı, Sonbahar ve Kış aylarında düğün yapacak olanlar için daha farklı gelinlikleri üretmektedir. Her kadının Akay ile aradığı görünümü elde etmesi ve modern bir görünüme sahip olması mümkün olmaktadır. Akay gelinlik modelleri; her sene olduğu gibi, önümüzdeki yıl için de, modaya uygun bir şekilde dizayn edilmiş olup, uygun fiyatları ile gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. 
Sırt ve Göğüs Dekolteli Akay Gelinlik Modeli

Akay’ın 2016 yılına özel olarak ürettiği gelinlikler arasında; model, beden ve fiyat konusunda farklılık gösteren birçok seçenek yer almaktadır. Yeni sezon Akay gelinlik modelleri ile tarzınızı en iyi şekilde konuşturacak ve 2016 yılında yapacağınız düğüne adeta damga vuracaksınız. Düğüne katılan davetlileri de bu şekilde etkiniz altına alacaksınız. Akay gelinlik modelleri 2016 koleksiyonlarında; gösterişli gelinlik modellerinin yanı sıra, daha sade ve düz modeller de yer almaktadır. Sadelikten hoşlanan gelin adayları bu tarz gelinliklere yönelmektedir. Herkesin kendi tarzına uygun olan gelinliği bulacağı bu markada; uygun fiyatlar sayesinde de kimsenin canı maddi açıdan yanmamaktadır. Akay kapalı gelinlik modelleri 2016 sayesinde de bütün kapalı kadınlar aradıkları gelinlik modelini kolay bir şekilde bulmaktadır.

Dantelli Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Farklı tarzlardan giyinen kadınların düğünlerinde de istedikleri tarza uygun zarif bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olan Akay gelinlik modelleri 2016 koleksiyonları; birçok kadının ilgisini çekmektedir. Bu arada Akay’ın tasarımları arasında; Fransız gelinlik modelleri 2016 tasarımlarına benzer gelinlikler de var. 

Aşağıdaki galeride yer alan en güzel ve en ucuz 2016 Akay gelinlik modelleri fotoğraflarını isterseniz inceleyebilirsiniz arkadaşlar. 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git