Ağustos Ayının En Şık 7 Kadını

Ağustos Ayının En Şık 7 Kadını 

Ağustos ayında çeşitli organizasyonlarda boy gösteren dünyaca ünlü isimleri sizler için inceledik ve en şık kadınları listeledik. Enmodabox.com farkı ile Ağustos ayında katıldığı davette giydiği elbise ile dikkat çeken en şık ünlü isimler karşınıza çıkıyor. İşte Ağustos ayının en şık kadınları

Cara Delevigne ve Margot Robbie

Gerçek Kötüler Filminin Galasından İki Şık Kadın 

İlk olarak bir film galasından çıkıyor Ağustos ayının şık kadınları… Gerçek Kötüler olarak bilinen orijinal adı ile “Suicide Squad” olan filmin galasındaki stilleri ile göz dolduran Cara Delevigne ve Margot Robbie ikilisi; bizim de gözümüzden kaçmıyor ve Ağustos ayının en şık kadınları olarak dikkat çekiyor. Cara Delevigne her zaman gibi kendine has stili ile dikkat çekiyor. Transparan detayı olan tül elbisenin üzerine giydiği deri ceket ile muazzam bir duruş sergiliyor. Altına giydiği dizüstü çizmeler ve buğulu göz makyajı ile adeta ben buradayım diyen ünlü yıldız; dalgalı saçlarıyla da stilini harika bir şekilde tamamlıyor.

Filmden rol arkadaşı olan Margot Robbie de aynı gece oluşturduğu stil ile gözlerden kaçmıyor. Sade bir elbise ile filmin galasında yer alan Robbie; önü kapalı çiçek desenli ve kaplan figürlü bir modeli tercih ediyor. Beyaz renkte olan bu elbiseyi; çeşitli mücevherlerle de taçlandırmayı biliyor.

Rio Olimpiyatları’nda meşale taşıyan ünlüler arasında yer alan Alessandra Ambrosio da yine Ağustos’un en şık kadınları arasında kendine yer buluyor. Olimpiyat sonrası düzenlenen davete çizgili büstiyer ve pantolon ile katılan güzel model; kahverengi topuklu sandaletleriyle de adeta göz kamaştırıyor.

Listemizde yer alan diğer ünlü isimleri görmek için galerimize göz atabilirsiniz. Bakalım siz de bizim tercihlerimizde hemfikir olacak mısınız?

Daha önce yazmış olduğumuz Haziran ayının en şık 5 kadını başlıklı yazımıza bakarak da; geçtiğimiz Haziran’da hangi ünlülerin radarımıza girdiğiniz öğrenebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git