Adele’in Yazlık Stilinde Neler Var?

Adele’in Yazlık Stilinde Neler Var?
15 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.044 kez okundu.

Adele’in Yazlık Stilinde Neler Var? 

Özellikle oluşturduğu farklı stiller ile orta yaşlı kadınlara ilham kaynağı olan Adele; yazın da vücut yapısına uygun olan, kendine has kıyafet ve elbiseleri tercih ediyor. Fazlalıkları olduğu için fazla açık giysiler tercih etmeyen Adele; vücudunu tanıyarak giyinen ender bayanlar arasında yer alıyor. Adele yazlık stilinde de yine uzun ve bol parçalar ön plana çıkıyor. Özel gün ve geceler için tek renk, şık ve sade modellere yönelen dünyaca ünlü isim; günlük yaşantısında ise; pantolon ve bluzlar ile sıkça kombin yapıyor. T-shirt giyse bile mutlaka üzerine ona uygun bir şal ya da ceket tercih eden Adele; sportif görünümü ile yazın sokakta dolaşıyor.

Adele Yazlık Uzun Siyah abiye Modeli

Adele yazlık stilinde de vücudundaki fazlalıkları dikkate alarak, büyük beden kıyafet ve elbiseleri tercih ediyor. Farklı kombinler oluşturma konusunda dünyanın en zevkli ve en başarılı ünlü isimleri arasında yer alan Adele; yazın sadelikten yana bir tavır takınıyor. Büyük beden abiye elbiseler ile özel davetlerde boy gösteren Adele; günlük yaşantısında da, büyük beden bluzları sıkça tercih ediyor. Seçtiği kıyafetlerin model ve renk açısından birbirine uyumlu olmasına özen gösteren Adele, oluşturduğu stil ile orta yaşlı kadınlara ilham kaynağı oluyor.

Adele Yazlık Sokak Stili

Siz de eğer fazlalıklarınızın olduğunu düşünüyorsanız; Adele’i yazlık stil oluştururken örnek alabilirsiniz. Bu şekilde son derece modern ve tarz bir görünüme kavuşmuş olursunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git