Acil Aşk Aranıyor Duygu Yetiş Saç Modeli

Show TV ekranlarında Çarşamba akşamları saat 19.45’te yayınlanan Acil Aşk Aranıyor dizisinde sempatik tavırları ve hareketleri ile herkesi kendisine hayran bırakan Duygu Yetiş; Nisan karakterini canlandırıyor. Deli dolu bir karakter ile izleyici karşısına çıkan Duygu Yetiş; stili ve saç modeli ile de dikkatleri çekiyor. Acil Aşk Aranıyor Duygu Yetiş saç modeli; kıvırcık bir şekilde, uzun ve gür hali ile izleyenlerin karşısında oluyor. Bu saç stili güzel oyuncunun sempatik tavırlarına da uyum sağlıyor.

Acil Aşk Aranıyor Duygu Yetiş Saç Modeli 8

Acil Aşk Aranıyor Nisan saç modeli; özellikle 18 ila 25 arası deli dolu genç kızların yaptırabilecekleri bir tarzda olmaktadır. Dizide doktor olarak rol alan ve Nisan karakteri ile kısa sürede herkesin gönlünde taht kurmayı başarmış olan Duygu Yetiş; saç modeli ile de ön plana çıkıyor.

Acil Aşk Aranıyor Duygu Yetiş Saç Modeli 7

Acil Aşk Aranıyor Nisan saç rengi de; kızıl tonları ile dizide izleyici karşısında oluyor.

Sizin için güzel oyuncunun dizideki saç modeli ve rengini içeren Acil Aşk Aranıyor Duygu Yetiş saç modeli adlı bir galeri oluşturduk; teker teker inceleyerek, siz de güzel oyuncunun saç modeli ile ilgili bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git