8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun
8 Mart 2018 tarihinde eklendi, 27 kez okundu.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

Enmodabox.com olarak, kadınlara moda, kombin, aksesuar, giyim, bakım, saç stili gibi konularda yardımcı ediyoruz. Her zaman sizin yanınızda olacağımızı, 2015 yılından bu yana sizlere hizmet veren bir blog olarak, bunu çok daha uzun yıllar boyunca sürdüreceğimizi bilmenizi istedik. Bu anlamlı günde, değerli kadınlarımız için bir yazı yayımlamaya karar verdik. Siz olmasanız; bizim kurduğumuz bu sitenin bir anlamı olmazdı, siz olmasınız erkeklerin bir anlamı olmazdı, siz olmasınız hayatın bir anlamı olmazdı…

Değerli kadınlarımız; bizler size hep faydalı bilgiler vererek, daha güzel, bakımlı ve göz alıcı görünmeniz için çabalıyor ve moda trendlerine uygun bir şekilde duruş sergilemeniz adına araştırmalar yapıyoruz. Umarız sizlere bu konularda yardımımız oluyordur. Tabii ki sizler için bu yaptıklarımız az bile. Siz dünyanın en değerli varlıkları olarak, eminiz ki çok daha fazlasını hak ediyorsunuz. Yeni güne giriş yaptığımız şu saatlerde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün anlamına ve önemine binaen birkaç özlü söz paylaşım istedik.

  • Sadece bugünün değil, bütün günler sağlık, mutluluk ve huzur dolsun. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.
  • Analarımız, bacılarımız, akrabalarımız ve yarimiz; Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.
  • 8 Mart, kadınların eşitlik, kalkınma ve özgürlük özlemlerini ifade ettikleri bir gündür. Bu günün tüm yıla yayılmasını temenni ederiz.
  • Bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyor, onlara eşitlik, özgürlük ve huzur içerisinde bir yaşam diliyoruz.
  • Peygamber Efendimiz’in “Cennet Anaların Ayakları Altındadır” sözüne muhatap olan tüm kadınların, Dünya Kadınlar Gününü Kutlarız.

Enmodabox.com olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nüzü Kutluyor ve sadece bugünde değil; tüm günlerde hayatta sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömrü sizlere diliyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git