6 Adımda Yeni Sezon Banyo Trendleri

6 Adımda Yeni Sezon Banyo Trendleri 

Yeni sezonda evinizin banyolarını modern ve şık bir duruşa kavuşturmak istiyorsanız; dekorasyon çalışması yaparken trendleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Yeni sezonun banyo trendlerinden haberdar olan kişiler;  son derece lüks banyolara sahip olacaklar. Sizler için yeni sezonun banyo trendlerini maddeler halinde sıralayacağız.

  • Banyo dekorasyonu alanında sade ve dinamik bir görünüm arayanlar; kare ya da dikdörtgen görünüme sahip olan aynalar yerine yuvarlak modelleri tercih etmeliler. Zira yeni sezonda yuvarlak aynalar trend olacak. Aynı zamanda ahşap tasarımlar da yeni sezona damga gibi vuracak.
  • Son yıllarda banyolarda sıklıkla tercih siyah derz; kiri saklama özelliğine sahip olduğu için trend olmayı başarıyor. Yeni sezonda da yine siyah derz modası devam ediyor. Beyaz karolarla kullanıldığı zaman muhteşem bir duruş sergileyen siyah derz modelleri; banyolarda yeni yılda en sık kullanılacak olan tasarımlar arasında yer alacak.
  • Siyah renkte çelik kapılar; banyolarında lüks bir görünüm ve sofistike bir duruş arayan ev sahipleri tarafından tercih edilecek. Son yıllarda moda olan siyah çelik kapılar; banyolarınızın girişine asalet katacak. Örneğin klasik bir duşakabin yerine; siyah çelik kapıları olan camdan duşakabinleri tercih edebilirsiniz.
  • Eğer banyonuzun alanı küçük ise; duvara monte edilebilen banyo lavabolarını kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem yerden kazanacak, hem de kullanım kolaylığı ile karşı karşıya kalacaksınız. Hijyen açısından da bu tür banyo lavaboları size kolaylık sağlayacak.
  • Yatay yapısı ile dikkat çeken beyaz renkte seramik karolar; yeni sezonun banyo dekorasyonu içerisinde kendisine yer buluyor. Siyah banyo armatürleri ile kullanacağınız beyaz renkte seramik karolar; nostaljik bir görünüm katacak. Bu şekilde banyolarınıza ayrı bir hava gelecek.
  • Banyo dekorasyon önerileri arasında yer alan pirinç modeller; modern bir havayı banyolarına taşımak isteyen ev sahiplerinin tercihi olmaktadır. Kaliteli dekorasyon parçaları arasında yer alan pirinç modeller; uzun yıllar banyolarınızı rahatlıkla kullanabilmenize olanak tanımaktadır. Banyolarınızda kullanacağınız pirinç modelleri; misafirlerinizin de ilgisini çekecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git