5 Yaş Gençleştiren Maske Tarifi

5 Yaş Gençleştiren Maske Tarifi
2 Mart 2017 tarihinde eklendi, 409 kez okundu.

Kırışıklık Giderici Ev Yapımı Maske Tarifi

Kadınların en çok korktukları şeylerden bir tanesi, şüphesiz yaşlanma olayıdır. Bakımlı ve güzel görünmek isteyen kadınlar; ciltlerinin kırışmasını asla istemezler ve daima genç olmak isterler. Kadınlar olarak bu yüzden yaşlanmayı hiç mi hiç istemeyiz. Ancak böyle bir durum tabi ki söz konusu değil. Yaş 30’a yaklaşmaya başladığında; yaşlılık belirtileri de ortaya çıkıyor. Önce göz ve dudak çevresinde farklılıklar meydana geliyor. Özellikle cildin kırışmaya başlaması; yaşlılık belirtilerinin en önemlisi oluyor.

Cildin tazelenmesine, kırışıklıkların giderilmesine ve gençleşmeye yardımcı olan elma, süt kaymağı ve su ile hazırlanan doğal maske tarifi sayesinde artık siz de yaşlılık fobisinden kurtulacaksınız. 

Yaş ilerledikçe kendisini belirgin bir şekilde göstermeye başlayan kırışıklıklar; aslında evde kendi imkanlarınızla uygulayacağınız basit bir maske tarifi ile kamufle edilebilir. Sizi en az 5 yaş daha genç gösterecek olan bu maske tarifi sayesinde; kozmetik ürünlere ihtiyaç duymadan, cildinizi tazeler, daha dinamik ve genç görünme fırsatı elde etmiş olursunuz. Doğal içeriği sayesinde, kozmetik ürünlerde yer alan kimyasal maddelerin cilde verdiği gibi zarar vermeyen bu maske tarifi; haftada 2 kez uygulamanız durumunda; bir aydan sonra etkisini net bir şekilde görmenizi sağlıyor. Sizleri daha fazla bekletmeden, 5 yaş gençleştirilen ve ciltteki kırışıkları gideren doğal maske tarifimize göz atalım.

Kırışıklık Giderici, Gençleştirici Doğal Maske Tarifi

İlerleyen yaşınızla birlikte meydana gelen kırışıklıklar sizi rahatsız ediyor ve psikolojinizi bozuyorsa; en az 5 yaş gençleştiren kırışıklık giderici maske tarifimiz tam da size göre…

5 yaş gençleştiren ve kırışıklıkları gideren doğal maske tarifimizde; süt kaymağı, elma ve yeteri kadar suya ihtiyacınız olacak. İlk olarak elmayı rendeden geçirip, uygun bir kap içerisinde kaymakla karıştırmalısınız. Karışımın kulak memesi kıvamına gelmesi için yeteri kadar su ilave etmeniz gerekiyor. Arından kolayca maskeyi hazır hale getirmiş olacaksınız. Daha sonra yüzünüzü ve gerekiyorsa boyun bölgesine bu maskeyi masaj yapar gibi hafif hafif uygulayın. Maskeyi 45 dakika kadar cildinizde bekletin ve sonrasında ılık su yardımıyla güzelce yıkayın. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu maskeyi haftada 2 kere uygulamanız; cildinizdeki kırışıklıkların yok olmasına, cildinizin tazelenmesine ve genç görünmenize yardımcı olacaktır.

Not: Maske tarifimizde yer alan elma; normal olarak tüketildiğinde de cildin güzelleşmesine katkı sağlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git