5 Farklı Tarz 5 Farklı Sen!

5 Farklı Tarz 5 Farklı Sen!
12 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 671 kez okundu.

Klasik kombinlerden sıkılanlar ve kabuğunu kırmak isteyenler! buradaysanız sizin için 5 farklı tarzı bir araya getirdik. Tarz sahibi olmak isteyenler için her biri farklı bir sizi yansıtacak kombinleri paylaşıyoruz.

Klasikleşmiş parçaları bir kenara bırakmak istiyorsanız ve biraz da sınırlarınızı zorlamak istiyorsanız cesaret gerektiren kombinler burada. Neler mi var; Punk kombinler, 70’ler, Military tarzı ve fazlası… Özellikle hafta sonu kombinlerinizi oluştururken haftaiçi giydiğimiz tarzı ve klasik parçaları bir kenara bırakın ve tarzını değiştirin. Güzel bir akşam yemeği veya bir etkinlik (konser, tiyatro, sinema…) için kendinizi yenilemeye ve çevrenizdekileri şaşırtmaya ne dersiniz?

#1- Military Tarzı

Military tarzı kombinler yılın her ayında trend olmaya devam ediyor. Kış aylarında ise en büyük etkiyi palto ve montların üzerinde gösteriyor. Sizin için military tarza uygun çok güzel iki kombin seçtik. İkisini de beğeneceğinizi düşünüyoruz.

military-tarzi

military-mont-on

military-mont-arka

Özellikle military tarzı montun arka işlemesine bayıldık diyebilirim.

#2- Gothic-Gotik Tarzı

Gotik tarzı dendiğinde akıllara neden çok uçuk ve kesinlikle size uzak birşey çağrışımı yapıyor. Bunda iki önemli etmen olsa gerek. Birincisi yanlış bilgi almışsınızdır; ikincisi de önyargılarınız vardır. Aşağıdaki tarz sizce de güzel değil mi? En azından değişiklik yapmak isteyen bayanlar arada sırada gotik tarza yönelebilir.

bayan-gotik-tarz

Gotik tarzın korkulacak veya uzak durulacak bir tarafı yok. Kendi yorumunuzla kendi gotik tarzınızı oluşturabilirsiniz.

#3- Tongue-in-Cheek Tarzı

Tam olarak nasıl Türkçeleştirebiliriz emin değilim. “Alaylı Tarz” diyebiliriz herhalde… Kesinlikle haftasonlarında tongue-in-cheek tarzını denemelisiniz. Sadece genç bayanlar değil kendini genç ve eğlenceli hisseden her bayan denemeli. Hatta erkekler de! Çünkü gerçekten sizi enerjik hissetirecek ve güzel tepkiler almanıza yardımcı olacak.

tongue-in-cheek-tarzi

Alaycı tarzınızla hayatı biraz dalgaya almaya ne dersiniz?

#4- 70’lerden Uyarlama

Şimdi çok özel bir tarza geldik. 70’leri günümüze uyarlamak kulağa çok saçma gelse de siz bir daha düşünün bence. Gerçekten özgün bir kombin oluşturmak istiyorsanız çok güzel bir fikir olduğunu üzerine basa basa söylüyorum. Ne yani aşağıdaki kombin kötü mü?

bayan-70ler-tarzi

70’ler, 70’ler… görmesek bile aslında denenmeyecek gibi değil! Bizce bir şans verin. 

#5- Yetişkin Punk Tarzı

Bir başka özel ve korkulan tarz… Neden bu kadar önyargılısınız anlamıyoruz. Yetişkin punk tarzı her bayanın sevebileceği bir olgunluk ve görünümde. Bu açıdan aklınıza genç kızların hafif uçuk ve çocuksu kombinleri gelmesin.

yetiskin-punk-tarzi

Punk tarzını yaşınıza uygun bir hale getirip yaşayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git