5 Anlamlı Küçük Dövme Modeli

2017 Anlamlı Küçük Dövme Modelleri 

Genç kızların tercih edebileceği birbirinden güzel ve sevimli dövmeleri araştırdık. Anlamları ile birlikte bu dövmeleri sizlere aktaracağız. 2017 yılının trend dövmeleri arasında yer alan bu 5 dövme; sizi olduğunuzdan daha çekici ve sempatik gösterecek.

Aksesuar denilince aklınıza sadece takı, çanta v.s. gelmesin. Dövmeler de aslında insanlar için önemli bir aksesuar parçasıdır. Özellikle de bayanlar dövmelerle birlikte daha alımlı ve seksi bir görünüme kavuşurlar. Genç kızlar için örnek vereceğimiz bu 5 küçük dövme modeli sayesinde, 2017 yılında tarzınızı net bir biçimde yansıtacaksınız.

Aromatik Gül Dövmesi

Kadınların en fazla tercih ettiği gül dövmeleri aslında anlamıyla da bir kadını cezp ediyor. Aşkı simgeleyen gül dövmesi; bir kadının yapabileceği en iyi dövme seçimlerinden bir tanesidir. Karışık katmanlı yaprakları ve nefis aroması ile bu dövme; sizi daha romantik gösterecek. Vücudunuzun herhangi bir bölümün yaptıracağınız bu dövme sayesinde cazibeniz ve çekiciliğiniz de artacaktır.

Kelebek Dövmesi

Böceklerin başkalaşımları neticesinde var olan kelebekler; bayanların dövme modelleri içerisinden en fazla tercih ettiği seçimler arasında yer alıyor. Vücudunuzun bir bölümünü daha sevimli ve güzel göstermek için siz de kelebek dövmesini tercih edebilirsiniz. Af etme anlamına gelen kelebek dövmesi; sizin ne kadar da vicdanlı olduğunuzu herkese gösterecektir.

Uğur Böceği Dövmesi

Sevimli ve şirin uğur böcekleri; dövmeler içerisinde de en yaygın olarak kullanılan motifler arasında bulunuyor. Üzerinde yer alan küçük siyah noktaları ile kaplı olan kırmızı uğur böcekleri; dövme yaptırdığınız bölümün daha fazla dikkat çekmesine olanak tanıyor ve doğal olarak da sizi ön plana çıkarıyor. İyi şansı, mutluluğu, coşkuyu ifade eden uğur böceği; her insanın sevdiği bir hayvan olarak dikkat çekiyor.

Melek Kanatlı Dövme

Özellikle son yıllarda genç kızlar tarafından en fazla tercih edilen dövme modelleri içerisinde; melek kanatlı küçük dövmeler yer alıyor. Özel birinin sürekli hatırlanması anlamını taşıyan melek kanatlı dövme; aslında kişinin yaşam tarzına ve inanışına göre farklı anlamlar içerebiliyor. Birçok kadının ensesinde yer alan bu dövme; dünyada ünlü isimlerin de tercih ettiği bir dövme modeli olarak dikkat çekiyor. Bayan dövme modelleri arasında en çok rağbet gören tasarımlardandır.

Klasik Kalp Dövmesi

Bayanların en çok kullandığı dövmelerin başında şüphesiz; küçük kalp şeklinde olan dövmeler geliyor. Sevgi, tutku, aşk, bağlılık ve sadakat gibi anlamları taşıyan küçük kalp dövmesi; başka anlamları da içeriyor. Genç kızların en sık tercih ettiği bu dövme; dinamiklik, enerji ve verimliliği de çağrıştırıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git