5 Adımda Şıklık İçin Kıyafetin Aksesuarla Birleşimi

5 Adımda Şıklık İçin Kıyafetin Aksesuarla Birleşimi
12 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 997 kez okundu.

5 Adımda Şıklık İçin Kıyafetin Aksesuarla Birleşimi

Şıklık denilen şey, yalnız kıyafet ve bakımla sağlanamıyor malesef. Hepsinin aynı anda kombinini sağlayabilmek mesele. Bu yılın trendlerine göre, şıklığı ve modernliği getirecek kombinlere göz atacağız. Her bir akseuar, aslında kıyafeti de kıyafet yapan büyünlüğü sağlıyor. Bazen renklerle, bazen gösterişle, bazen de sadelikle bu kombini sağlamak mümkün. Bakalım bu yıl hangi aksesuarlar kadınları şıklığa götürecek.

Büyük Boy bileklikler

Bu yaz aksesuarlar oldukça abartılı. Bileklikler ve kollarda kullanılan aksesuarlarda en büyük modelleri tercih edilecek. Kolyelerde uzun asma modeller ve yine abartılı büyüklükte modeller öne çıkıyor. Bu durum kıyafetlerde sadeliği de beraberinde getiriyor. Hem şık hem de rahat bir görünüm bu yazın trendleri.

Geometrik Kolye Modelleri

Bilekliklerde aşağı doğru dökülen uzantılar oldukça şık duruyor. Benzer şekilde kolyelerde de dikkat çekici. Ayrıca kolyelerde geometrik parçalar bu yılın trendlerinden. Altın ve altın rengi takılar bu yıl yeniden yükselişte. Örneğin büyük zincirler ve halkalar şimdiden görülmeye başladı. Sadelik seven kadınlar için deri bileklikler ve altın bilekliklerin kombini hoş bir görünüm sağlıyor.

Renkli Aksesuar Modelleri

Bu yıl aksesuarlarda renk cümbüşüne hazır olun. Yüzüklerden, bileziklere, kolyelerden çantalara kadar renkli aksesuarlar çok moda. Örneğin pembe kıyafetinize sakın siyah çanta takmayın. Şeker gibi taşlarla süslü pembe bir çanta hoş olacaktır. Her renkten oluşan çeşitli yüzükleri tercih edin. Kolyelerde tasma modellerine yer açın.

Büyük Boy Küpeler

Bu yılın küpeleri oldukça gösterişli. Örneğin neredeyse baş boyutuna varan, ya da bir sürü saçaktan oluşan küpeler görülüyor. Ayrıca saça takılan aksesuarlarda bu yılın modası. Desenli taçlar, bantlar, alına takılan taçlarda öne çıkıyor. Tokalarda da; oldukça büyük ve gösterişli aksesuarlar hakim.

Dantelli Çanta modelleri

Çantalarda ise dantelli desenler bu yılın modası olacak. Ayrıca altın sarısı gibi parıltılı modeller oldukça tercih ediliyor. Dantellerin yanı sıra tüylü modeller, kürk ekleri, taşlı modeller oldukça öne çıkıyor. Geometrik grafik desenleri çantalarda şıklık göstergesi olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git