5 Adımda Miranda Kerr Stili

5 Adımda Miranda Kerr Stili

Miran Kerr gibi güzel ve bakımlı olmayı kim istemez ki? Sizlere bu yazımızda Miranda Kerr gibi olmanın 5 altın kuralını açıklayacağız. Bu sayede siz de onun gibi görünebilir ve herkesi etkileyebilirsiniz. Miranda Kerr stiline sahip olmak için; baştan aşağıya kendinizi yenilemeniz gerekebilir. Giydiğiniz kıyafet ve elbiselerden saç modelinize ve makyajınıza kadar her detaya önem vermelisiniz. İşte 5 adımda Miran Kerr Stili…

Miranda Kerr Sokak Modası

Miran Kerr Sokak Stili

Eğer günlük dışarı gezmeleri için kombin arıyorsanız; dünyaca ünlü top model Miranda Kerr’i kendinize örnek alabilirsiniz. Onun sokak stilinde genel olarak sade parçalar ön plana çıkıyor. Güzel top model sade bir şıklıktan yana oluyor. Genelde dar paça pantolon üzerine giydiği bluz ya da gömlek ile sokak stilini oluşturuyor. Üzerine de şık bir ceket alarak kombinini tamamlıyor. Eğer mevsim kış ise deri tayt pantolon üzerine uzun bir kazak giyiyor ve kısa bir ceket ile kombinini oluşturuyor. Yazın ise kısa kollu bluz ve altına giydiği desenli pantolon ile stilini tamamlıyor. Ayakkabı seçimin ise genel olarak ucu sivri platform topuklu ayakkabıları tercih ediyor.

Miranda Kerr yırtmaçlı Abiye Modelleri

Miran Kerr Abiye Seçimi

Özel davetlerde Miranda Kerr biraz daha cesur hareketler sergiliyor. Onun giydiği abiyelerde dekolte olmazsa olmazlara arasındadır. Zaman zaman göğüs dekolteli, zaman zaman da sırt dekolteli abiyeleri tercih ederek özel davetlerde boy gösteriyor.

Miranda Kerr Makyajı

Doğal Makyaj Tercihi

Abartılı makyajdan uzak duran ve zaten doğal güzelliği sayesinde de pek abartılı makyaja gerek duymayan Miranda Kerr; daha çok sade makyajı tercih ediyor. Sade makyajında dikkat çeken en önemli nokta dudakları oluyor. Bordo, kırmızı ve fuşya ruj renklerini sıkça tercih ediyor.

Miranda Kerr Günlük Elbise Modelleri

Kol Çantasını Eksik Etmiyor

Büyük boy kol çantaları; Miranda Kerr’in stilinde önemli bir parça haline geldi. Özellikle Amerika sokaklarında onu büyük boy çantalarla sıkça görebilirsiniz. Sadece abiye kıyafetlerin yanında portföy bir çanta alıyor. Onun dışında büyük boy çantasını koluna takarak, Amerika sokaklarında turluyor.

Miranda Kerr Pantolon Bluz Kombini 2016

Gözlüksüz Çıkmıyor

Özellikle yazın Miranda Kerr’i gözlüksüz görmek neredeyse imkansız gibi… Eğer onu sokakta gördüyseniz mutlaka gözünde gözlükleri vardır. Hava çok sıcak olmasa ve güneş kavurucu etkisini göstermese bile; güneşi gördüğü anda gözlüğünü takan isimler arasında yer alıyor. Siz de onun stiline yakın bir stil oluşturmak istiyorsanız; mutlaka birkaç adet güneş gözlüğü temin edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git