5 Adımda Alessandra Ambrosio’nun Yazlık Stili

5 Adımda Alessandra Ambrosio’nun Yazlık Stili 

Eğer sen de bu yazın Alessandra Ambrosio gibi şık ve zarif olmak istiyorsan; oluşturacağınız kombinlerde dikkat etmen gereken bazı detaylar yer alıyor. Özellikle Alessandra her yaz Los Angeles sokaklarında kot şortu ile geziyor. Bu yüzden Alessandra Ambrosio yazlık stilinde tercih etmen gereken ilk parça; kot şort olacak.

Yırtık Kot Şort Modeli Alessandra Ambrosio 2016

Dünyaca ünlü model Alessandra Ambrosio’nun yazlık kombininde yer alan 2. Parça ise; olmazsa olmaz, beyaz T-shirt arkadaşlar. Kot şortun üzerine giydiği beyaz T-shirt ile adeta herkesi büyülüyor ve kusursuz bacakları ile ilgi odağı olmayı başarıyor.

Özellikle tercih ettiği bilekten bacağa kadar bağlı olan sandaletleri ile dikkat çekmeyi başaran güzel model; bu sene de yine bu tarzı sıkça yansıtacak gibi görünüyor. Kort şortun altında oldukça sade ve şık bir duruş sergileyen bu sandaletleri dilerseniz mini eteklerin altında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Alessandra Ambrosio’nun yazlık stilinin 4. Parçası ile güneş gözlükleri oluyor. Yazın sıcak havalarda yolda rahat yürümek ve etrafa kolayca bakabilmek adına siz de güneş gözlüklerini mutlaka tercih etmelisiniz.

Son olarak ise; ele alınan ağız kısmı açık büyük bir çanta karşımıza çıkıyor. Alessandra Ambrosio’nun yazlık kombininde tercih ettiği son parça da; büyük boy el çantası oluyor. 5 adımda Alessandra Ambrosio’nun yazlık stiline siz de bu şekilde kolayca ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki galeriden Alessandra Ambrosio’nun yazlık kombinleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git