3 Farklı Yazlık Tesettür Kombini

3 Farklı Yazlık Tesettür Kombini

Yaza girmemize yaklaşık 1 ay kala artık alışverişte yazlık kıyafet ve elbiseler daha fazla rağbet görüyor. Tesettüre uygun giyinen bayanlar için de; tesettür giyim parçaları yaza özel olarak üretilmiş bir şekilde piyasadaki yerini alıyor. Bu yazımızda sizlere; kapalı giyinen bayanlara özel 3 farklı kombin önerisi sunacağız.

Ucuz 2016 Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

Yazlık Pantolon Bluz ve Ferace Kombini

Özellikle yazın tesettüre uygun giyinen birçok genç kız ve kadın bu kombini tercih edecek. Pardesüler bir süreliğine bir kenara kaldırılacak ve daha mevsimsel parçalar olarak bilinen feraceler ön plana çıkacak. Feracenin içerisinde de şık bir bluz ve altına da uygun renkte bir pantolon ile kombin tamamlanacak. Eşarp yerine şal tercihi; bu kombinin daha modern ve daha yazlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olacaktır. Ayakkabı seçiminde ise babet tercihi doğru olacaktır.

Yazlık Tesettür Abiye Modelleri

Yazlık Tesettür Abiye Kombini

Yazın özel davetlere icabet edecek olan muhafazakar bayanlar; yazlık tesettür abiyeleri ile kombinlerini oluşturacaklar. Eşarp ya da şal tercihi ile kombinde bütünlüğü sağlamak mümkündür. Ayakkabı tercihi ise; önü açık platform topuklu ayakkabı olacaktır. Bu şekilde hem yazlık, hem de özel davetlere uygun bir kombin elde etmiş olacaksınız. Elinize de portföy bir çanta alabilirsiniz.

Sefamerve Tesettür Gömlek Etek Modeli

Yazlık Gömlek Etek Kombini

Tesettüre uygun bir şekilde giyinen kadınlar için sunacağımız son yazlık kombinde; etekler ve gömlekler yer alıyor. Renk uyumu içerisinde tercih edeceğiniz gömlek ve etekler ile rahatlıkla sokağa çıkabilir ve istediğiniz gibi turlayabilirsiniz. Bu kombinin altına spor ya da bez bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Yine babetler de bu kombinde tercih edilebilecek olan ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır.

En güzel yazlık tesettür kombinler aşağıdaki galeride bulunuyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git