25 Etkileyici Düğün Ayakkabısı Modeli

En Güzel Düğün Ayakkabısı Modelleri

Gelin adayının, düğünde baştan aşağıya şık ve modern görünmesi için; her bir detaya hassas şekilde yaklaşılması ve seçimlerin de en doğru biçimde yapılması gerekir. Bir gelinlik seçildikten sonra; onu gelinlik aksesuarları, gelin ayakkabısı, makyaj ve saç modeli ile taçlandırmak ve bir bütün olarak şık bir görünüme kavuşmasını sağlamak lazım. Gelin ayakkabıları da; dışarıdan bakıldığı zaman, tıpkı gelinlik gibi gelin adayının üzerinde dikkati çekecek olan en temek parçalar arasında yer almaktadır. Bu yüzden bunun seçiminde dikkatli olunması ve en güzel tasarımlar arasından, en uygun ayakkabının tercih edilmesi gerekmektedir.

Düğünde rahat hareket etmek ve düğün boyu oynamak isteyen gelin adaylarına uygun, ön kısmı papatya işlemeli, babet tarzı gelin ayakkabısı tasarımı… 

Her kombinde titiz bir şekilde seçilmesi gereken ayakkabı modelleri; düğün yapacak olan gelin adaylarının da doğru bir şekilde tercih etmesi gereken bir üründür. Zira düğünde oluşturulan şıklığın yanında; gelinin rahat hareket etmesi adına da, bu tercihin dikkatli bir biçimde yapılması lazımdır. Bir gelin adayı öncelikle kendisine şu sorunun cevabını vermelidir: “Düğün boyunca düz bir şekilde dans etmeyi mi hayal ediyorsunuz, yoksa kendinizi gökyüzünde hissedeceğiniz yüksek topuklularla durmayı mı?” Bu sorunun cevabını verdikten sonra bir gelin ayakkabısı araştırması içerisine girilmelidir.

Geçmişten Günümüz En Dikkat Çekici Tasarımlar

Enmodabox.com olarak, düğün yapmaya hazırlanan gelin adaylarının, fikir sahibi olması adına, geçmişten günümüze en şık ve en zarif gelin ayakkabısı modellerini araştırdık ve aşağıda yer alan galerimizde topladık. Galeride yer alan tasarımlara baktığınız zaman; düz taban tasarımların, sandalet tipi modellerin, babet tarzı ürünlerin, yüksek topuklu ayakkabıların ve kapalı platform topukluların yer aldığını göreceksiniz. Herkes kendi oluşturacağı tarz ve düğüne ne yapmak istediği ile alakalı kararı verdikten sonra; istediği gelin ayakkabısı tasarımına yönelebilir.

İsteğinize göre taşlı ve işlemeli tasarımı olan gösterişli modelleri ya da daha sade ve düz bir yapıda olan gelin ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Bu noktada seçim tamamen size aittir…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git