2018’in En Yeni Moda Trendleri

2018’in En Yeni Moda Trendleri
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 339 kez okundu.

2018 yılı moda trendleri şekillenmeye başlandı. Paris ve Milano moda haftalarında firmalar en son ürünlerini ve yeni yılın moda trendlerini tanıttı. Biz de yazımızda 2018 yılının en yeni moda trendlerini inceliyoruz.

2018 yılında en çok konuşulacak parçalarından biri şüphesiz yağmurluk ve kaşmir paltolar olacak. Onları yeni nesil botlar takip edecek. Neden yeni nesil diyoruz, çünkü bu zamana kadar sağlamlığı ile ön plana çıkan botların estetik açıdan bir adım geride kaldığını biliyoruz. Bu yıl yeni nesil bot ve çizmeler ile bunun da önüne geçilecek.

2018 Moda Trendleri

Sırası ile 2018’in moda trendlerini incelemeye başlayabiliriz. Yağmurluklar yeni sezon ile birlikte rengarenk bir görünüm alacak. Yağmurluklar ile başlayabiliriz.

Son Moda Yağmurluklar

Sarı renk her zaman olduğu gibi bir adım önde. Renk olarak sarıyı ön plana alsak da modeller geçen seneye göre değişik kesim teknikleri ile farklılıklar içeriyor.

sarı 2018 yağmurluk modeli

sarı 2018 yağmurluk modeli

Bot ve Çizme Modelleri

2018 yılı bot ve çizmeler için mükemmel bir yıl olacak. Markalar alışılmışın dışına çıkacak modeller üretti. Aşağıda bunun mükemmel örneğini görebilirsiniz.

bayan 2018 desenli çizme modeli

bayan 2018 desenli çizme modeli

2018 Kaşmir Palto Modelleri

Kaşmir paltoların inanılmaz elegant görünüşü yine üstünüzde olacak. Artık klasikler arasında saydığımız ve herkesin gardrobunda bulunması gereken kaşmir paltolar fiyat açısından pahalı olsa da uzun yıllar kullanabileceğiniz bir parça. Mümkün olduğunca sade modelleri tercih etmek her kombine yakıştırmak için çok önemli.

2018 kaşmir palto modeli

2018 kaşmir palto modeli

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git