2018 Yılında Hangi Gelinlikler Moda

2018 Bohem Stil Gelinlik Modası

Siz değerli okurlarımız için moda trendleri ile alakalı konuları yakından takip ediyor ve sizlere sıcağı sıcağına aktarıyoruz. İlkbahar’ın gelmesi ile birlikte, düğün mevsimine de çok az bir zaman kaldı diyebiliriz. Hatta bu ayın sonundan itibaren yavaş yavaş düğünler kendisini gösterecek ve çiftler dünya evine girecek. Bu noktada en çok merak edilen konuların başında ise; bu sezon hangi gelinliklerin moda olacağı geliyor. Biz de sizlere Enmodabox ekibi olarak detaylı bu yazımızda iletiyoruz. İşte 2018 gelinlik modelleri hakkında çarpıcı tüyolar…

Sade ve Rahat Gelinlikler Moda Olacak

bohem gelinlik

Zarafeti, özgünlüğü, farklılığı yansıtan Bohem stil gelinlikler; 2018 senesine damga vuracak. Sıradanlaşmış ve kalıplaşmış modeller biraz daha kenarda olacak. Artık gelin adayları da Bohem stili düğünlerinde tercih edecekleri gelinlik modelleri ile net bir biçimde gösterecekler. Artık o kabarık etek, straplez kesim ve prenses gelinliklerin aksine; özgür ruhu yansıtan, rahat ve sade gelinlikler etkisini gösterecek. Gelinliklerde ufak tefek dantel ve taş detayları olabilir, ancak bu sene gelinliklerde bu tarz işlemeler abartı derecede kendisini göstermeyecek. Özgünlük ve doğallık her zaman insanoğluna artı değer kattığı için, bu sene de sade ve rahat modelleri sıkça göreceğiz. Doğal ve şık bir stil olan Bohem; 2018 gelinlik modelleri içerisinde fazlasıyla etkisini gösterirken, gelin adaylarının düğünlerinde oldukları gibi görünme düşüncesiyle de hareket etmeleri sağlanacak. Abartıdan uzak, rahat ve sade bir tasarımla dikkat çeken gelinlikler; yeni sezonda büyük ses getirecek.

Bohem Stil Gelinliklerde Dolgu ve Kalın Topuk Tercih Edilecek

Eğer açık alanda, bir kumsalda düğün yapacaksanız; topuklu ayakkabıları tercih etmek yerine, düz tabanlı, Boho stile de gayet uygun düşen, Vintage tarzı biraz süslü ayakkabıları seçebilirsiniz. Ancak onun dışında dolgu topuk ya da kalın topuklu ayakkabılar olmazsa olmazınız olmalı. Zira Bohem gelinlik modelleri; platform topuklu yerine, dolgu veya kalın topuklu ayakkabılar ile şahane bir görünüm yansıtıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git