2018 Yılı Moda Trendleri Neler Olacak?

2018 Yılı Moda Trendleri Neler Olacak?
8 Mart 2018 tarihinde eklendi, 36 kez okundu.

2018 Yılı Moda Trendleri

2017/2018 sezonunun soğukluğu, kırmızının can alıcı sıcaklığı ile ortadan kalkıyor. 2018 moda trendleri içerisinde kırmızının etkisi bir hayli fazla olacak.

kırmızı modası

Özellikle 2018’in ilk yarısında kırmızı çizme ve paltoları sıkça göreceğiz. Sonrasında ise vitrinler yazlık kırmızı giyim modelleri ile süslenecek.

renkli çorap modası

2018 yılında rengarenk çoraplar moda olacak. Özellikle İlkbahar-Yaz döneminde renkli ve simli çorapları sıkça kombinlerde göreceğiz. Sokak modasında birçok genç kızı bu şekilde çekicilik yakalayacak. Ayrıca spor ve klasik ayakkabılar ile bu tarz çorapların kombin edildiğini de fazlasıyla gözlemleyeceğiz.

oversized üst modası

Birkaç senedir süregelen oversized üstler; bu sene de yine etkisini fazlasıyla gösterecek. Moda trendleri 2018 yılı içerisinde oversized üstler ile özellikle spor kombinleri oluşturma konusunda büyük bir fırsatı karşımızda bulacağız.

fahriye evcan modası

80’li yıllar modası yaklaşık 35 sene sonra yine karşımıza çıkıyor. Fahriye Evcan modası adı verilen bu tarz; abartı kol detayı ile kendisini net bir biçimde belli ediyor.

slogan kıyafet modası

Slogan kıyafet modası da yine 2018 moda trendleri içerisinde yerini alacak. Geçtiğimiz sezon da bu trend baş gösteriyordu. Yeni yılda da slogan kıyafet etkisi devam edecek. Genel olarak üst giyimlerdeki yazılar bu akımın nücüsü olarak dikkat çekecektir.

kadife modası

Kadife parçalar; 2018 yılı moda trendleri içerisinde, soğuk günlerde kendisini gösterecek. Üstelik kadife kıyafetler ile hem spor, hem de klasik kombinler elde edebilmek mümkün.

plastik kıyafet modası

2018 yılında ilk kez karşımıza çıkacak olan moda trendleri içerisinde ise; plastik modeller yer alıyor. Plastik modası adı verilen bu akımdan en çok yağmurluk modelleri ve ayakkabı modelleri ile çantalar etkilenecek. Ayrıca ceketlerde de bu akımı görebiliriz.

volümlü sahte kürk modası

Kürk her sene olmazsa olmaz bir moda trendi olarak dikkat çekiyor. Kollardaki kürk detayı; 2018 yılı modasında en çok dikkat çeken detay olarak karşımızda. Volümlü kollar ve sahte kürkten yapılmış olan kol detayı; yeni sezonun moda trendleri içerisinde, 2018’in favorilerinden olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git