2018 Sevgili Kombinleri

Trend Sevgili Kombinleri

70’ler, 80’ler, 90’lar,2000’ler derken geldik 2016 yılına ve moda günden güne değişiyor. Bireysel giyim tarzlarının değişimi bir yana insanlar artık sevgilisiyle uyum içimde olmayı da düşünmekte ve bu sebepten ötürü 2018 Sevgili kombinleri eskisine göre daha değişik bir tarz barındırmakta. Çoğumuz insanlara sevgilimiz olduğunu ve onunla ne kadar yakıştığımızı gerek sosyal medya gerek sosyal hayatta ön plana çıkarmaktayız. Ve biliyorum ki sırf bu sebepten bu makaleyi okuyorsunuz.

Bakalım 2016 yılında oluşturacağınız kombinler için nelere dikkat etmek gerek? Neler yapsanız daha güzel olur?

2018 Sevgili Gömlek Modelleri

Bu yıl en büyük trend gömlekler. Buna kanıya karşı çıkmak mümkün değil. 2016 itibariyle tişörtler ve ayakkabılar daha geri planda tutulmakta ve en çok arananlar arasında 2016 sevgili gömlek modelleri bulunmakta. Bunun en büyük etkisi aslında geçtiğimiz yıllar da ortaya çıkan kadınların gömlek giymeye karşı oluşan ilgisi. Bu olay ilk başlar da erkek arkadaşlarının gömleklerini giymeleriyle başlasa da şuan dümeni kendilerine çevirdiler ve kendi giydikleri (beğendikleri ) gömlekleri de erkek arkadaşlarına giydirmeye başladılar. Elbette hal böyle olunca sevgili gömlek kombinlerinin bu denli popüler olması kaçınılmaz bir hal aldı.

2018 Sevgili Kazak Modelleri

Malum yeni yıla doğal olarak kış ayında girdiğimizden olsa gerek ki bir diğer popüler kombin de kazak modellerinde. Genellikle üzerinde aynı desenlerin bulunduğu yün ve pamuk yoğunluklu bu kazaklar sevgililerin tercihinde ön plana çıkmakta. Ürün yelpazesi olarak bayağı geniş bir alana sahip olan 2016 sevgili kazak modelleri çiftlerin ayın Şubat olmasından kaynaklansa gerek en büyük tercihlerinden birisi. Elbette ki dış görünüş olarak da çok hoş bir izlenim veriyor.

2018 sevgili Saat modelleri

Uyumu sadece kıyafetle değil aksesuarla da sağlayabileceğini düşünen veya kıyafetle sağlanan uyumla doymayan kullanıcılarımızın şuan ki hedefi; 2016 Sevgili Saat modelleri… Tatlı mı tatlı, güzel mi güzel birçok çeşidini bulabileceğiniz bu ürünlerden benim en sevdiklerim Queen and King modelleri ya da Mr And Mrs modelleridir. Her ne kadar karşımızda ki insanlar bu uyumu daha zor görecek olsa da benim gözümde en iyisi budur.

Sevgili Polar Modelleri

Eğer sadece bu polardan alırsanız kesinlikle ona “yokluğun üşütüyor” gibisinden mesajlar atabilirsiniz. Sebebi ise çok açık tıpkı diğer kombinler gibi sevgili polar modelleri de yalnız başına çok fazla bir estetik barındırmayacaktır. Bir arada iken ne kadar güzel durduğu ise çok açık ortada. Ayrılmayın, bozmayın estetiğinizi, güzelliğinizi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git