2018 Gelin Saçı Modelleri

2018 Gelin Saçı Modelleri

Her sene değişen ve önem verilen gelin saçı modelleri bu senede çok farklı modeller ile ortaya çıkmıştır. Sizin hayatınızdaki beklide en özel gün olacaktır. Düğün günü giydiğiniz gelinliği süsleyen mükemmel bir saç modeli gerçekten sizi çok şık gösterecektir. Ama gelinlik ne kadar şık olursa olsun eğer yaptığınız saç size yakışmaz ise gelinliğin pek bir anlamı kalmaz. Bu yüzden yapabileceğiniz en iyi saç modelini yapmalısınız. 2018 gelin saçı modelleri olarak çok farklı modeller tercih edilse de en çok tercih edilenleri arasında saçı salarak farklı türde modeller vermektir.

O gün zirvede bir tek siz olmalısınız. Çünkü o gece sizin geceniz olacaktır. Bu yüzden seçtiğiniz saç size çok yakışmalıdır. Model olarak genelde toplama ve dağıtma modeller bulunur. Bazıları saçı topuz gibi şekilleri yaparak toplarken, bazıları saçı salarak kıvırcık türde şekiller verir. Ama gelin saçı modelleri olarak bu sene en çok tercih edilenler arasında uzun ve salık saç vardır. Uzun saçlı bayanlara gerçekten çok yakışmaktadır. Farklı süsleme teknikleri ile saçı da süslerseniz gelinliğe müthiş bir kombin olur.

Açık bayanlar gibi kapalı bayanlar içinde farklı türde modeller yer alır. Onlar için genelde topuz şekilde modeller ortaya çıkar. Kapalı bayanlar için 2018 gelin saçı modelleri olarak seçilenler arasında topuz ve bol süslemeli modeller en başta yer almaktadır. Saçları gözükmeyeceği için genelde dıştan farklı modeller verilir. Verilen modeller gelinliğe de uyarsa çok güzel bir görüntü ortaya çıkar. Açık bayanlar içinde topuz modeller sık kullanılır. Saçınız kısa ise topuz modeli ile farklı süslemeleri birleştirerek ortaya çok hoş bir görüntü çıkarabilirsiniz. Kombin yapacağınız takılar da kıyafetinize ve saçınıza bambaşka bir görüntü katmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git