2017 Yılının Trend Bayan Çanta Modelleri

Trend Bayan Çanta Modelleri 2017

Kadınların hiçbir zaman yanından ayırmadığı, hem kombinin tamamlayıcı, hem de son derece kullanışlı parçalar olan çantalar; 2017 yılında da yeni ve farklı tasarımları ile piyasadaki yerini alıyor. Yeni yılda yeni trendler doğrultusunda, en moda çantalarda da değişiklik söz konusu. Özellikle şık ve zarif olmasının yanı sıra, kullanışlı ve rahat çantalar yeni yılında trend bayan çanta modelleri arasında yerini alıyor.

2017 trend bayan çanta modelleri içerisinde sırt çantaları ilk sıradaki yerini koruyor. Kullanışı ve rahat olan çantalar yeni yılda kadınların beğenisini topluyor. Yeni sezonun sırt çantalarındaki en büyük özellik ise; sırtta değil de, elde taşınıyor olmasıdır. Birçok bayanın elinde yerini alan trend sırt çantaları; 2017 senesinde özellikle üniversiteye giden genç kızların elinden düşmeyecek.

Yeni Trend Elde Sırt Çantası

2017 yılında da sırt çantaları trend oluyor. Ancak bu kez çantalar sırtta değil de, elde taşınıyor. 

Sezonun yeni trendi olarak dikkat çeken ve sırtta değil de, elde taşınan bayan sırt çantası modelleri; kullanışlı olması ve rahatlığı ile ön plana çıkıyor. Son derece şık ve bir o kadar da zarif bir şekilde dizayn edilen bu çantalar, genç kızların 2017’de favori bayan çantaları arasında yerini alacak. Bu arada yeni sezonda trend bayan çanta modelleri içerisinde yer alan ipli çantalar da büyük kesimin tercihi olacak. Bizi 90’lı yıllara götüren ipli çanta modelleri; torba çanta olarak da biliniyor ve nostaljik görünümü ile birçok kadının ilgisini çekiyor.

Günlük Stilde Çapraz Çantalar

Günlük kombinlerde sıkça tercih edilen, vücuda çapraz bir şekilde bağlanan 2017 trendi bayan çanta tasarımı… 

Rahatına düşkün olan hanımlar için, çapraz çantalar 2017 yılında da trend oluyor. Birçok kişi sokak stili için oluşturacağı kombinde bu çantaları tercih edecek ve bu şekilde oldukça rahat bir atmosferde kendisini bulacak. Çapraz çantaların kullanım kolaylığının yanı sıra, oldukça modern duruşu size ayrı bir hava katacak.

2017 yılının, kullanışlılık, rahatlık ve şıklık açısından en moda bayan çantalarını galerimize ekledik, fikir sahibi olmak adına aşağıdaki galerimizi inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git