2017 Yılının En Moda Yılbaşı Elbiseleri

Son Moda 2017 Yılbaşı Gecesi Elbiseleri

Yılbaşına çok az bir süre kala artık birçoğumuz elbiselerimizi seçtik ve en güzel stilimizle bu özel geceyi, en özel şekilde geçireceğiz. Henüz elbise seçmeye vakti olmamış ya da hangi elbiseyi giyeceğine bir türlü karar veremeyen hanımlar için bir yazı hazırladık. Enmodabox.com olarak, 2017 yılbaşı gecesine damga vurması beklenen, en moda yılbaşı elbiselerini sizlerle paylaşıyoruz.

Parlak yapısı ve gümüş rengi ile dikkat çeken, 2017 yılının en moda yılbaşı gecesi elbise tasarımı… 

2016’ya Güle Güle, 2017’ye Merhaba diyeceğimiz yılbaşı gecesinde; bazılarımız dışarıya çıkacağız ve özel mekanlarda vakit geçireceğiz. Bazılarımız ise, en sıkı arkadaşlarımızla bir araya gelip, bu özel geceyi birlikte kutlayacağız. Peki, biz hanımlar olarak bu gecede hangi tasarımları tercih etmeliyiz. Her zaman kadının doğal güzelliğine sahip çıkması ve onu en iyi şekilde yansıtması gerektiğini söylüyoruz. Vücut yapısına ve doğal duruşa göre kıyafetler seçilmeli ve tarz ona göre oluşturulmalıdır. Ancak bu özel gecede biraz daha aykırı bir tavra bürünebilirsiniz. Senede bir defa siz de; Rihanna, Kate Moss, Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Nicki Minaj, Lady Gaga gibi aykırı ve eğlenceli bir stil oluşturabilirsiniz. Bu yüzden parıltılı, hareketli, eğer cesur giymeyi tercih edecekseniz de, derin dekolteli ve yırtmaçlı elbiseleri seçebilirsiniz.

2017 Yılına Işıl Işıl Girin

Bizler Enmodabox.com editörleri olarak, bu özel gecede adeta parılmanızı ve 2017 yılına ışıl ışıl bir giriş yapmanızı tavsiye ederiz. Nasıl girerseniz, bütün bir yıl öyle geçer düşüncesiyle hareket edin ve bu özel gece için seçeceğiniz yılbaşı elbisesi ile ışıldayın. Taşlı, işlemeli, dekolteli, mini ve kısa elbiseleri giymekten çekinmeyin. Aynı zamanda canlı ve hareketli renkleri tercih edin. Bir türlü hangi elbiseyi satın alacağınıza karar veremiyorsanız, kırmızı renkli yılbaşı elbiselerini tercih edin. Romantik ve seksi bir duruşa için kırmızı renkli elbiseler, yılbaşına ayrı bir anlam katmaktadır.

2017 yılbaşı gecesinde giyebileceğiniz ve çekici bir görünüme kavuşacağınız elbise örneklerini sizler için galerimizde topladık, fikir sahibi olmak adına göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git