2017 Yılının En Güzel Nur Yerlitaş Abiyeleri

Nur Yerlitaş Abiye Modelleri 2017

Türkiye’de modaya yön veren ve “Nurella” lakabı ile bilinen ünlü tasarımcı Nur Yerlitaş; 2017 yılında da yine bayanların karşısına eşsiz abiye tasarımları ile çıkıyor. Birçok ünlü ismi giydiren ve onların özel davetlerde göz alıcı bir şıklığa kavuşmasına yardımcı olan Nur Yerlitaş; abiye konusunda ortaya koyduğu başarılı çalışmalarını 2017 yılında da devam ettirmeye kararlı.

en-guzel-nur-yerlitas-abiye-modelleri

Farklı boy ve tasarımlarda abiye örnekleri… 

Daha önce Nur Yerlitaş abiye modelleri 2016 tasarımlarını sizlerle paylaşmıştık. Yeni yılın yaklaşması ile birlikte, 2017 yılına özel olarak ünlü moda tasarımcısı tarafından tasarlanmış olan abiyeleri sizlerle paylaşmaya karar verdik. 2017 yılına özel olarak tasarladığı abiyeleri görücüye çıkaran ve büyük bir beğeni toplamayı başaran Nur Yerlitaş; 2017 yılında da yine en güzel abiyeleri bayanlara sunuyor. Nur Yerlitaş abiye modelleri içerisinde farklı tarzlara hitap eden birçok farklı tasarım olduğunu biliyoruz. Yeni yılda da bu düşünce devam edecek. Zira sadelikten hoşlananlar için de, gösterişi seven hanımlar için de en güzel ve en şık abiyeler; Türkiye’nin en ünlü moda tasarımcılarından bir tanesi olan “Nurella” farkıyla karşımıza çıkıyor.

Nur Yerlitaş Farkı

Türk televizyonlarında yayınlanan moda yarışmalarında jürilik yapan ve bugüne kadar birçok yarışmada jüri olarak boy göstermiş olan Nur Yerlitaş; televizyon dünyasında yer alan birçok ünlü isme de şık ve zarif olma fırsatı sunuyor. Özel gecelerde ünlü isimlerin şık ve modern görünmesine yardımcı olacak tarzda abiyeler tasarlayan ve her yıl en moda abiyeleri görücüye çıkaran Nur Yerlitaş; 2017 yılı abiyeleriyle de yine adından söz ettiriyor. 2017 Nur Yerlitaş abiye modelleri içerisinde birçok farklı tasarımın yer alıyor olması ise; herkesin kendi tarzına uygun abiye modelini kolay bir şekilde seçmesine olanak tanıyor. Ünlü isimler de birer birer kendi tarzına uygun olan abiyeleri bulmak adına Nur Yerlitaş’ın 2017 abiye koleksiyonuna göz atmayı ihmal etmiyorlar.

nur-yerlitas-abiye-modelleri-yeni

Balık formda, transparan ve işlemeli abiye örneği… 

Nur Yerlitaş abiye 2017 tasarımları arasında model çeşitliliğinin yanında, renk ve beden farklılığı da yer alıyor. Farklı renk ve bedenlerdeki abiyeler de yine ünlü isimlerin bu konuda çeşitlilikle karşılaşmalarına yardım ediyor. Abiyede en son tasarımları dizayn eden Nur Yerlitaş; bir kez daha tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Galerimize, fikir edinebilmeniz adına Nur Yerlitaş’ın 2017 abiye tasarımlarından birkaç örnek ekledik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git