2017 Yılında Trend Olması Beklenen Gelinlikler

2017 Yılında Trend Olması Beklenen Gelinlikler

Her yıl olduğu gibi 2017’nin yaklaşması ile birlikte gelinlik trendleri yine belli olmaya başladı. Gelinlik tasarımcılarının yavaş yavaş bu konuda ortak bir görüş ortaya atmaya başladıkları görülüyor. 2017 yılında dünya evine girmeyi planlayan gelin adayları için yine birçok hoş tasarım dikkat çekiyor. Özellikle bu gelinliklerle 2017’de gelinlerin daha modern bir duruşa sahip olacakları da aşikar. Sade ve düz model gelinliklerin yanı sıra; dekolteli, kabarık, taşlı, dantelli ve prenses model gelinlikler; 2017 yılında trend olacak. Mini gelinlikler de yine cesur bir tarz oluşturmak isteyen gelin adaylarının beğenisine sunulacak. Yeni sezonda straplez model gelinliklerin biraz daha arka planda kalması bekleniyor. Balık etek görünümüne sahip olan gelinlikler de yine 2017 yılında trend olacak gibi duruyor. İşte galerileriyle birlikte 2017 yılında trend olması beklenen gelinlikler…

Sade ve Şık

Abartıya kaçmak istemeyen ve abartının kendi doğal güzelliğine zarar vereceğini düşünen gelin adayları için 2017 yılında sade tasarımı ile dikkat çeken modeller piyasadaki yerini alacak. 2017 gelinlik modelleri içerisinde yerini alacak olan sade gelinlikler; doğal bir şıklığı da beraberinde sunacak. Yeni sezonda kendi güzelliğine güvenen gelin adaylarının bu tür modellere rağbet etmeleri bekleniyor.

Sırt ve Göğüs Dekolte Detayı

Vücudunun kusursuz olduğunu düşünen gelin adayları 2017 yılında sırt ya da göğüs dekolte detayı bulunan modellere yönelecekler. Bu şekilde hem vücutlarının çekiciliğini ön plana çıkaracaklar, hem de daha cesur bir gelinlik modeli ile davetlilere “Hoşgeldiniz” diyecekler.

Taş İşlemeli ve Dantel Detaylı

Gösterişi seven gelin adayları için 2017 gelinlik trendleri içerisinde birçok farklı model yer alıyor. Bunların başında da taş işlemesi ile dikkat çeken gelinlikler ve dantel detayı ile karşımıza çıkan modeller geliyor. Her 2 tasarımla da gösterişli ve şık görünmek mümkün olacaktır. Daha önce “dantelli gelinlikler ile romantik bir hava” adlı bir yazı yayınlamış ve bu tür gelinliklere ne kadar rağbet edildiğini belirtmiştik.

Kabarık Modellere İlgi Büyük Olacak

Etek kısmının kabarmasını isteyen ve bu şekilde adeta ben buradayım havası vermek isteyen gelin adayları; yeni yılda ad yine kabarık gelinliklere yönelecekler. Bu yıl ve geçen yıl olduğu gibi; 2017’de de yine kabarık gelinliklere yoğun bir şekilde ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Prenses Model Favori

Her yıl olduğu gibi 2017 yılında da yine prenses model tasarımı ile dikkat çeken modeller; gelinlik trendlerinin başında geliyor. Bu şekilde bir gelin adayının son derece zarif, alımlı, şık, modern ve çekici görünmesi mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git