2017 Yazının En Çok Tercih Edilen Saç Modelleri

2017 Yazının En Çok Tercih Edilen Saç Modelleri
22 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 557 kez okundu.

Yazlık Saç Trendleri 2017

Sıcak havaların da etkisi ile birlikte uzun saçlar adeta biz kadınları çileden çıkarıyor. Saçların bozulması, ensenin terlemesi, denize girdikten sonra şekil almasındaki zorluk; uzun saçların yazın ortaya koyduğu kötü sonuçlardandır. Bu yüzden saçları kestirerek, 2017 yazlık saç trendlerine uyum sağlamamız gerekiyor. Saçlarınızı kestirmeye kıyamıyorsanız; alternatif saç stillerini de tercih edebilirsiniz. Topuz, örgülü ve at kuyruğu saç modellerini seçerek, saçlarınızın hemen bozulmasının ve ensede oluşan terleme nedeni ile saçların kokmasının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca denize ya da havuza girdikten sonra da bu saç stillerinin şekil alması daha kolay olacaktır.

Yazlık örgülü saç modeli

Modern örgülerle oluşturulmuş olan saç stilleri; 2017 yazlık saç modelleri arasında en fazla öne çıkan tasarımlardan olacak. Saçın ön bölgesinde birkaç tutam bıraktıktan sonra geriye kalan kısmı örerek, bu saç stilini evde kendi imkanlarınızla oluşturabilirsiniz.

Yarım topuz saç stili

Geçtiğimiz sezonlarda da trend olarak karşımıza çıkan yarım topuzlu saçların etkisi bu yaz da devam ediyor. Kadınların şık olmak için kıyasıya bir yarış içerisine girdiği plajlarda yarım topuz saç modelleri oldukça rağbet görecek. Denizden çıktıktan sonra saçlarınızın şeklinin bozulmasını önleyen yarım topuz; trend görünümü ve pratik kullanımı ile ön plana çıkıyor. 2017 yazının en moda saç modelleri arasında yer alan yarım topuz; genç kızlara da ayrı bir hava katacak.

Yazlık at kuyruğu saç modeli

Artık klasik bir at kuyruğu tercih etmeyeceğiz. Daha modern formlarla oluşturulmuş olan, ortası ayrıldıktan sonra, saçların kalan kısmının ense ile tepenin tam orta noktasında bırakılan at kuyruğu, bu yaz sizi trend yapacak. Ön kısmını isterseniz balık sırtı bir şekilde örerek, yazın her türlü ortamda kullanabilirsiniz.

Kısa saç modelleri

Tabii ki yazın bunaltıcı sıcaklarından kurtulmamızı sağlayacak olan kısa saç stillerini, 2017 yazlık saç modelleri arasında saymazsak olmaz. Kısa saçlar ile yazın denize, havuza girdikten sonra saçlarınız bozulmayacak, sokakta yürürken enseniz terlemeyecek ve saçlarınızın gün boyu aynı şeklini sürdürmesi de kolaylaşacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git