2017 Trendi Kabarık Gelinlik Modelleri

2017 Trendi Kabarık Gelinlik Modelleri

Her sene olduğu gibi 2017 yılında da yine gelinlik modelleri trendlere bağlı olarak tasarlanmaya başladı. Yavaş yavaş piyasaya sürülen gelinlikler içerisinde yine en fazla payı kabarık modeller alıyor. Gösterişi seven ve adeta prensesler gibi olmak isteyen gelin adayları; kabarık model gelinlikler sayesinde istedikleri görünüme kavuşacaklar. Kabarık gelinliğin içerisine giren bir gelin adayı; gelinliğin kendine has tasarımı sayesinde, vücutlarındaki kusurları da örtebiliyorlar. Özellikle fazlalıkları olan ve basen sorunu bulunan gelin adayları; bu tür gelinlikler sayesinde vücutlarını daha güzel gösterebiliyorlar.

Yeni moda trendleri doğrultusunda gelin adayları için özel olarak tasarlanan kabarık gelinliklerin farklı modelleri de bulunuyor. Kabarık straplez gelinlikler, kabarık dantelli gelinlikler, kabarık tesettürlü gelinlikler ve kabarık dekolteli gelinlikler; gelin adaylarının 2017 yılında sıkça tercih edecekleri modeller arasında yer almaktadır. 2017 gelinlik modelleri içerisinde yer alan bu gelinlikler; moda trendlerine göre dizayn edildiği için; bayanların modern görünümü elde etmelerine de olanak tanıyacak.

Kabarık ve Straplez Yapıdaki Gelinlikler

Straplez yapısı ile ön plana çıkan kabarık gelinlikler; 2017 yılında birçok gelin adayının tercihi olacak. Bu şekilde gerdanlık da dikkat çekecek. Gelin adaylarının hem kabarık, hem de straplez yapıda olan gelinlikler ile birlikte herkesin ilgisini çekmesi de kolaylaşacak.

Kabarık ve Dantel Detaylı Gelinlikler

Dantel detayı ile dikkat çeken 2017 gelinlik modellerinde kabarık olan tasarımlar da yine yeni sezon gelinlik trendleri içerisinde yer alıyor. Göze hoş gelen dantel detayı ve kabarık tasarım; gelin adayının daha çekici bir görünüme kavuşmasına yardımcı olacaktır.

Kabarık Tesettüre Uygun Gelinlikler

Kapalı bayanlar için özel olarak tasarlanan kabarık gelinlikler de yine 2017’nin trend gelinlik modelleri arasında yer alacak. Tesettürlü kabarık gelinlikler sayesinde gelin adayları son derece gösterişli birer gelin adayı olma fırsatı bulacaklardır.

Kabarık ve Dekolte Detaylı Gelinlikler

Sırtında ve göğüs bölümünde yer alan dekolte detayları ile dikkat çeken kabarık gelinlikler de yine 2017’de birçok kişinin tercihi olacak. Kabarık gelinlik tasarımları ile birlikte daha da cezp edici bir görünüme kavuşan dekolte; gelin adaylarının herkesi etkilemesi noktasında da önemli bir adım detay olmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git