2017 Sarı Elbise Modelleri

2017 İlkbahar-Yaz Sarı Elbise Modelleri

2017 senesinin ilk çeyreğinde sarı renkli elbiseler bir hayli moda olacak. Paris, New York ve Milano’da gerçekleştirilen moda haftalarında; sarının 2017 İlkbahar-Yaz döneminde trend olacağı ayyuka çıkmıştı. Dünyanın önde gelen moda tasarımcıları da; 2017 yılına özel olarak tasarladıkları koleksiyonlarda; sarıya bolca yer verdiler. Özellikle elbiselerde bu rengin bu sezon sıkça kullanılacağı ve birçok bayanın da sarı renkli elbiseleri tercih edeceği aşikar.

Farklı boylardaki elbiselerde yerini alan sarı rengi; 2017 İlkbahar-Yaz modasının da trendleri arasında bulunuyor. 2017 sarı elbise modelleri ile kadınlar trendlere göre bir elbise ile son derece modern ve şık bir görünüme kavuşma fırsatı bulacaklar. Sade tasarımlı elbiselerde sarı rengi baskın bir şekilde yerini alırken; dantelli ve desenli tasarımların sarı rengi ile buluşması; daha çekici ve romantik bir havanın oluşmasına olanak sağlıyor. 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda sokakta, plajda, özel davetlerde ve birçok mekanda sarı elbise modelleri geniş bir şekilde kendisine yer edinecek. Şimdi bu sezon hangi sarı elbiselerin trend olacağına birlikte göz atalım.

Mini Sarı Elbise Modelleri 2017

Mini boyu ve salaş yapısı ile yazlık trend sarı elbise… 

Mini boyu, askılı tasarımı ile dikkat çeken sarı renkli ve sade tasarımlı elbiseler 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun trend elbise modelleri arasında yer alacak. Sarının enerjisi ile buluşan mini boy elbiseler; bayanlara ayrı bir sekslik katacak. Daha çok genç kızlar bu renk elbiselere rağbet gösterecek.

Dantelli Sarı Elbise Modelleri 2017

Dantel detayı ile romantik bir görünümün elde edildiği sarı elbise… 

Trend 2017 elbise modelleri içerisinde dantelli ve sarı renkte olan elbiseleri saymaksak ayıp etmiş oluruz. Romantik bir hava yakalamak isteyen bayanlar; diz hizası boyu, mini boyu ve uzun boyu ile dantel işlemeli bir şekilde tasarlanmış olan sarı renkli elbiseleri tercih edecekler.

Cesur Tarza Uygun Sarı Elbise Modelleri 2017

İnce askılı yapısı ve süper mini boyu ile cesur tarz arayanlara özel sarı elbise… 

Cesur bir giyim tarzını savunan hanımlar için dekolteli ve yırtmaçlı sarı elbiseler; 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda trend oluyor. Böylece cesareti seven bayanlar da; sarı renkli, dekolteli ya da yırtmaçlı elbiseler sayesinde istedikleri tarzı yansıtabilecekler.

Sarı Plaj Elbisesi Modelleri 2017

Deniz kenarında tatil yapacaklara uygun, sarı renkli, dantelli ve transparan elbise… 

Deniz kenarında tatil yapacak olanlara da müjdeli bir haberimiz var. Bu yaz plajlarda da sarı rengi hakim olacak. Sarı renkli ve desenli plaj kıyafetleri ile deniz kenarında herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

Aşağıdaki galeride 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun trend 2017 sarı elbise modelleri yer alıyor, inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git