2017 Prada Çanta Modelleri ve Fiyatları

Prada marka; çanta, cüzdan ve sırt çantası modelleri göz kamaştırsa da fiyatları ile bir yatırım niteliği taşıyor. Fiyatı ile korkutan, modelleri ile bayanların kalbini çalan çanta ve cüzdanları sizler için derledik.

2017 Prada modellerinde, siyah ve bej rengin ağırlığını görüyoruz. Sadeliği her zamanki gibi ön planda tutan Prada, fiyatlandırma konusunda cüzdan ve küçük çantalarda olumlu bir iyileştirme yapsa da büyük askılı çantalarda hala pahalı markalar arasında yer alıyor. Kullandığı malzeme ve markaya verilen değerden dolayı da fiyatların daha aşağılara inmesi çok zor.

Prada Marka Çantaların Kullanım Ömrü

Alışveriş yaparken ürünün fiyatına verdiğimiz önem kadar kullanım ömrüne de önem göstermeliyiz. Prada çantaların kalitesine baktığımızda; yüksek kalitede derinin kullanılması ve yüksek teknolojiyle birlikte tasarımların yapılması kullanım ömrünü de çok uzatıyor.

Gençlerin çok beğendiği Prada marka sırt çantasının, hareketli detayları inanılmaz. Çantanın fiyatını merak ediyorsunuzdur. Siyah deri sırt çantanın fiyatı, 4.300 TL.

İtalyan markası olan Prada, marka değerine verdiği önemi en güzel ürün kalitesi ile gösteriyor. Bu kalite Prada’yı bir dünya markası yapıyor.

Prada Marka Çantalar ve Fiyatları

Prada marka çanta ve cüzdan modellerini incelemek ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıda yer alan galeriye giriniz. Sizler için yeni sezon Prada çanta ve cüzdanları derledik. Prada çantaların 2017 fiyatları ile birlikte tüm güncel bilgileri öğrenmiş olacaksınız.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git