2017 Plaj Modası

Bu Yaz Plajda Nasıl Olmamız Gerekiyor?

Denize girerken mayo ya da bikini tercih ediyoruz doğal olarak. Kapalı bayanlar ise tesettürlü mayolarla deniz giriyorlar. Denizin içerisinde olmadığımız, plajda takıldığımız zamanlarda bikini ve mayoların üzerine de ne giyeceğimizi bilmemiz lazım. Modayı yakından takip eden kadınlar olarak, plajda yapacağımız kombinlere mutlaka dikkat etmeliyiz. 2017 plaj modası içerisinde önemli noktaları sizler için En Moda Box ekibi olarak derledik. Sizlere vereceğimiz tüyolar sayesinde siz de bu yaz plajda oldukça şık ve alımlı görüneceksiniz. Plaj elbiseleri ile birlikte bornozlar, kimonolar, pareolar yazın deniz kenarında tarzınızı konuşturmanıza yardımcı olacak.

Plaj Bornozları

Açık ten rengine sahip bayanlar; yazın deniz kenarında aşırı derecede yanıyorlar ve çoğu zaman bu yanma siyahlık olarak değil de, kızarıklık olarak dikkat çekiyor. Sonrasında yaşanan acı ise oldukça kötü. Cilt kanserine neden olan güneş ışınları, ayrıca lekelerin oluşmasına da neden olabiliyor. İşte burada da plaj bornozları ön plana çıkıyor. Eğer bir de açık tenliyseniz; plajda takılacağınız zaman, bornozları üzerinizden eksik etmeyin.

Plajda Gece Modası

Gündüz plajda iddialı parçaları kullanamıyoruz ve tatildeyken tarzımızı net bir şekilde ortaya çıkaramıyoruz. Ancak geceleri tarzımızı plajda da konuşturmamız için büyük bir fırsat olacak. Ünlü şarkıcıların yaz konserlerinde de mayolu ya da bikini elbiseleri tercih etmelerinden yola çıkarak, oldukça iddialı gece elbiselerine bu bölümümüzde yer veriyoruz.

Plaj Elbiseleri

Plaj elbiselerini deniz kenarındaki her kadın giyebilir. Ancak karın ve basenlerinizde genişlik varsa; bu görüntüyü gizlemek adına sizin mutlaka plaj elbiselerini plajda giymeniz gerekmektedir. Böylece kötü görüntü ortadan kalkar ve ilginin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Pareo Modelleri

Pareolar; 2017 plaj modasında da etkisini sürdürmeye devam edecek. Plajın vazgeçilmezi olan bu parçaların elbise kesimi ile dikkat çeken modelleri çok daha özel bir görünüme kazandırmaktadır.

Kimono Modelleri

Yazın farklı tasarımları ile satışa sunulan kimono modelleri arasından seçim yaparak, plajda tarzınızı net bir şekilde konuşturacaksınız. Plaj elbiseleri ile deniz kenarında olmak istemeyenler için kimonolar gerçekten de müthiş bir fırsat olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git