2017 Pardesü Modelleri

Pardesü Modelleri 2017

Her kadının giyim tarzı aynı değildir. Bazı kadınlar açık bir giyim tarzına sahip iken, bazıları inançları gereği kapalı bir giyim tarzı benimserler. Bu yazımızda, kapalı, yani tesettürlü kadınların giyim tarzına uygun olacak şekilde tasarlanmış olan ve vücut hatlarını belli etmeyen pardesüler ile alakalı paylaşım bulacaksınız. Yeni yılın en şık ve en zarif pardesüleri ile alakalı sizleri bilgilendirecek olan platformumuz sayesinde; siz de kendiniz için en uygun pardesü seçimini yaparak, hem tarzınıza göre, hem de modaya uygun bir şekilde stilinizi oluşturabileceksiniz.

Yeni sezonda birbirinden şık ve zarif pardesülerle çok güzel yazlık kombinler oluşturacaksınız. 

Tesettür giyimin en önemli dış giyim parçalarından birisi olan pardesüler; kapalı kadınların hayatında en fazla dikkat çeken modeller arasındadır. Vücut hatlarını tamamı ile gizleyen ve bu sayede muhafazakar kesimin en beğendiği tesettür giyim modelleri arasında yerini alan pardesüler; 2017 yılı moda trendleri doğrultusunda en şık ve en zarif şekilde dizayn edilmiştir. Piyasada satışa sunulan pardesüler arasından, önümüz İlkbahar-Yaz olduğu için, yazlık tasarımlar daha fazla tercih ediliyor. Gerek kapalı kadınlar, gerekse de genç kızlar için ayrı ayrı özel olarak tasarlanan pardesüler içerisinde; sade modellerin yanı sıra; renkli ve desenli parçalar da bulunuyor. 2017 yılının en şık pardesü modelleri ile birlikte, günlük gezmeler ve ev oturması için oluşturacağınız kombinlerin daha çekici bir hale bürünmesini sağlayacaksınız. Kışlık tesettür pardesü modelleri 2017 tasarımlarına olan ilgi yavaş yavaş azalırken, artık 2017 İlkbahar-Yaz pardesüleri ciddi şekilde ilgi görmeye başladı.

2017 İlkbahar-Yaz Pardesü Modelleri

İlkbahar mevsimine girmemize bir aydan az bir zaman kala; 2017 İlkbahar-Yaz tasarımları piyasadaki yerini almaya ve alıcıları ile buluşmaya başladı bile. 2017 pardesü modelleri içerisinde de, İlkbahar-Yaz sezonu tasarımları piyasada kendisine yer bulurken; canlı ve desenli ürünler dikkati çekiyor. Pembe, kırmızı, saks mavisi, pudra rengi tasarımların bu dönemde daha çok tercih edileceği aşikar. Bunun yanı sıra desenli modeller de yine 2017 İlkbahar-Yaz sezonu için kapalı kadınların pardesü alanında seçimi olacaktır.

Aşağıdaki galeride 2017 yılında en fazla ilgi görmesi beklenen pardesü tasarımlarından birkaç örnek yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git