2017 Modasına Uygun Abiyeler

2017 Modasına Uygun Abiyeler
18 Mart 2017 tarihinde eklendi, 835 kez okundu.

2017 Modasına Uygun Abiye Elbiseler

Yaz aylarının ayak sesleri yavaş yavaş gelmeye başladı. Bayanlar da abiye elbiselerini gün yüzüne çıkartmak istiyor. Güzel havalarda yapılacak organizasyonlar, abiye elbisesiz olmaz! Değil mi? Biz sizler için 2017 modasını yansıtacak abiye seçimleri hakkında bilgi vereceğiz. 2017’de hangi tarz abiyeler ön plana çıkıyor? Alışveriş yaparken nelere dikkat etmelisiniz? ve daha fazlası yazımızda olacak.

2017’de Hangi Tarz Abiyeler Ön Plana Çıkıyor?

2017’de öne çıkan abiye modelleri arasında özellikle turkuaz ve açık mavi motiflere sahip abiyeler ön plana çıkıyor. Samimi ve içten bir görünüme kavuşmak isteyenler için bu yılın en iyi seçimi motifli abiyeler olacak.

Motifli Abiye Modeli

motifli abiye elbise

Motifli abiye elbiseler özellikle formal olmayan günlerde tercih edebileceğiniz abiyelerdir. Özellikle mermer renkleri yaz aylarında çok güzel bir görünüm oluşturur. Güzel bir güneş gözlüğü ve sade aksesuarlar eşliğinde çok güzel bir kombin oluşturmuş olursunuz. Yukarıdaki abiye modeli Network markasının üretmiş olduğu bir abiyedir. Fiyatı ise; 549.00 TL (Yazılarımıza elbisenin fiyatı ne kadar? Nasıl alırız? gibi yorumlar çok geliyor. Bu açıdan olabildiğince elbiselerin markasını ve fiyatını paylaşmaya çalışacağız.

Zikzak Abiye Modeli

2017 zikzak desenli abiye

2017’nin moda trendleri arasında yer alan ve en moda akımlarından biri olabilecek, zikzak desenli elbiseler. Güzel bir çanta ve topuklu ayakkabı ile unutulmaz günleriniz için kombinler oluşturabilirsiniz.

Desenli Abiye Modeli

2017 desenli abiye elbise

Genç bayanlar için desenli abiye elbiseler, 2017’de de revaçta olacak. Küçük boyutlarda bir çanta ile kombinleyebileceğiniz desenli abiye elbiseler hem gösterişli hem de gençler için doğru tercih olabilir. Yukarıda da güzel bir örneğini görüyorsunuz. Elbisenin markası Network, fiyatı ise 439.00 TL.

Havaların ısınması ile birlikte abiye modelleri daha fazla görmeye başlayacağız. 2017 yazında sarı rengin de ön planda olacağını söylemekte yarar var. Alışveriş yaparken bu öneriyi de göz önünde bulundurun. Paylaştığımız elbiseler 400-600 TL arasında bir fiyatlandırmaya sahip olsa da çok daha uygun fiyatlara abiye elbiseler bulabilirsiniz. Moda, size yakışandır. Bu açıdan fiyat odaklı gitmek yerine size yakışanı almaya çalışın.

Sizlerle 3 farklı abiye modeli hatta 3 farklı kombin paylaştık. Sizin seçiminiz hangisi?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git