2017 Kışlık Abiye Modelleri

Kışa Özel Abiye Elbiseler 2017 

Kış mevsimin yaklaşması ile birlikte bayanlar olarak özel davetlerde giyeceğimiz kıyafetlerde de değişiklik yapmamız şart. Eğer gardırobunuzda, kış için abiye elbiseler yoksa; elinizi çabuk tutun hanımlar… Zira soğuk havalar iyiden iyiye etkisini göstermeye başladı bile. Kışın gelmesi ile birlikte giydiğimiz o ince kumaşlarla tasarlanmış uçuş uçuş abiyeler de bir süreliğine unutulacak. Özellikle kadife kumaşlar bu mevsimde ön plana çıkacak ve abiyeler artık daha kapalı tasarımlarla karşımıza çıkacak. Moda haftalarında gördüğümüz abiyelerde dikkat çeken en önemli noktalardan biri bu iken; diğeri de kışlık abiye elbiselerde yaşanan renk değişimi oldu. Artık o canlı renklerin yerini, daha donuk ve mat renkler almaya başladı.

kislik-uzun-kollu-abiye-2017

Abiyelerde Kış Modası

Yeni sezonla birlikte abiyelerde kış modası etkisini göstermeye başladı. Renk açısından daha koyu ve soğuk renkler dikkat çekiyor. Özellikle sezonun trend rengi olan lila bu noktada başı çekerken; mor, siyah, koyu kırmızı, lacivert ve koyu yeşil abiye elbiseler de ön plana çıkıyor. Bu renklerle oluşturulmuş olan abiye tasarımları; bayanların kış mevsiminde katılacakları özel gün ve gecelerde tercihi olacak. Kışın gelmesi ile birlikte mini ve derin dekolteli abiyeler de ortadan kalkıyor. Kısa bir yapıda olsa dahi; miniden daha uzun boylarda abiyeler ön planda olacak. Uzun, kalın askılı, dantelli, kabarık abiye elbiseler ile birlikte kışın hanımlar daha farklı bir stilde özel davetlerde yerlerini alacaklar.

dantelli-kislik-abiye

Yeni sezonla birlikte artık 2016 yılı modasından 2017 yılı modasına da geçiş olmaya başlayacak. 2017 abiye modelleri içerisinde ilk olarak kışlık olan tasarımlar dikkat çekiyor. Yeni yılın ilk ayları kışa denk geldiği için; daha çok kışlık abiye elbiseler ilk başta raflardaki yerini alacak ve bayanlar adete yeni sezon abiyelerine akın edecekler.

Galerimizde 2017 yılı kış modasına uygun olan abiyelerin görselleri; fikir sahibi olmanız adına yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git