2017 İlkbahar-Yaz Trendleri

2017 Yılının İlkbahar-Yaz Moda Trendleri

2017 yılının ilk yarısında yani İlkbahar-Yaz döneminde trend olan şeyleri sizler için araştırdık ve Enmodabox.com farkıyla karşınıza çıkarıyoruz. Moda haftalarında dikkat çeken ve yeni sezonda trend olacak olan önemli detay dekolte ve yırtmaç olarak karşımıza çıkıyor. Bacaklarda, sırtta, göğüste ve bel kısmında oluşacak olan çıplaklar; cesur kadınların 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda modern bir görünüme kavuşmalarını sağlayacak.

Yırtmaç detayı yeni sezonda farklı bir kimlikle karşımızda. Bacakların iki yanında da yer alan derin yırtmaç detayı ile birlikte bacaklar tamamen ön plana çıkacak. Geçtiğimiz senelerde tek bir yırtmaç detayı yer alıyordu ve bacakların yalnızca bir kısmı(bir yanı) görünüyordu. Ancak artık bacakların yan ve ön kısımları tamamen ortada olacak ve sadece tek bir bacakta değil, her iki bacakta da bu detay gözler önüne serilecek. Bunun yanı sıra; sırt, bel ve göğüs dekoltesi de yeni sezonun trendleri arasındaki yerini alacak.

Cesur Giyinenlerin Sezonu

2017 İlkbahar-Yaz sezonunda mini ve dekolte detayı tüm etkisiyle kendisini hissettirecek. 

2017 İlkbahar-Yaz moda trendlerine bakıldığı zaman, cesur giyinenlerin yılı olacağı aşikar. Tarzı gereği dekolte, yırtmaç ve mini seven bayanlar; bu İlkbahar-Yaz döneminde modern ve şık bir görünüme kavuşacaklar. Böylece herkesin dikkatini üzerlerine çekme ve girdikleri her türlü ortamda gözlerin kendilerine çevrilmesi imkanlarıyla karşılaşacaklar.

Çıplaklık Ön Planda

Vücudun bazı bölgelerini çıplak gösteren kıyafetler ile yeni sezonda trend bir görünüm kazanacaksınız. 

2017’nin İlkbahar-Yaz trendleri arasında çıplaklığın ön plana çıktığını açık bir şekilde söyleyebiliriz. Gerek elbiselerde, gerek abiyelerde, gerekse de yapılacak olan kıyafet kombinlerinde çıplak görünüm yeni sezonun trendi olarak karşımızda olacak. Mini etekler, elbiseler, abiyeler, yırtmaç detayı olan parçalar, sırt ve göğüs dekolteli üst giyim modelleri ve bel kısmı açık olan üst giyim parçaları; 2017 İlkbahar-Yaz döneminin trendine uygun olarak dikkat çekiyor.

Deri Modası Devam Ediyor

Deri modası her yıl ve her sezon olduğu gibi etkisini 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda da sürdürecek. 

Her yıl hatta her sezon olduğu gibi, 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda da yine deri modası tüm gücüyle etkisini sürdürüyor. Canlı renklerin hakim olduğu deri parçalarla yapacağınız kombinler sayesinde sokak stilinde son derece trend ve bir o kadar da modern bir görünüme kavuşacaksınız.

2017 İlkbahar-Yaz sezonunun moda trendleriyle alakalı görsel detaylar aşağıdaki galerimizde fikir edinmeniz adına yer alıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git