2017 İlkbahar-Yaz Trend Gelinlik Modelleri

İlkbahar-Yaz Gelinlik Modelleri 2017

Gelinlik hayali kuran gelin adaylarını 2017 yılında da şahane gelinlik modelleri bekliyor. 2017 yılının İlkbahar-Yaz sezonuna özel olacak şekilde dizayn edilmiş olan modeller; hem en son modaya uyum sağlıyor, hem de hayalini kurduğu gelinlik ile düğün yapma fırsatını genç kızlara tanıyor.

Birbirinden şık ve son moda gelinliklerin yer aldığı 2017 İlkbahar-Yaz gelinlik koleksiyonlarında farklı fiyat aralıkları göze çarparken, herkesin kesesine göre harekete ederek istediği model gelinliği seçme şansı karşısına çıkıyor. Sade tasarımların bir nevi out olduğu yeni sezonda; dantelli, dekolteli ve mini gelinlikler ön plana çıkıyor. Tıpkı abiye ve elbiselerde olduğu gibi; gelinliklerde de bu yıl cesur giyim tarzına sahip olanların yılı oluyor.

Dekolteli Gelinliklerin Sezonu

Göğüs dekoltesine sahip olan bu gelinlik; 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun trend gelinlik modelleri arasında yer alıyor. 

Dekoltenin ve açıklığın ön plana çıkacağı bir sezonun bizi beklediğini diğer yazılarımızda da ifade etmiştik. Gelinlik modelleri içerisinde de gerek sırtında, gerek göğüs kısmında, gerek de bel bölgesinde yer alan dekolte detayı, 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun trendi olacak. Dekolteli gelinlikleri giyen cesur gelin adayları; sezona damgasını vuracaklar ve muhteşem bir düğüne imza atacaklar.

Mini Gelinliklere İlgi Her Geçen Yıl Artıyor

Mini gelinlik modelleri bu yaz çok daha popüler bir şekilde piyasadaki yerini alacak. 

Gelinliklerin uzun yapıda olması gerektiği düşüncesi her geçen yıl etkisini kaybediyor. Cesur giyinen ve düğününde de mini gelinliklerle tarz oluşturmak isteyen bayanlar; bu sene daha rahat bir seçim yapacaklar. Eskiden her ne kadar mini gelinliklere ilgileri olsa da; toplum tarafından yanlış anlaşılacağı düşüncesi ile bu tür gelinlikleri tercih edemeyen cesur gelin adayları, bu tabunun yıkılması ile birlikte artık istedikleri gibi kısa ya da mini gelinlikleri tercih edebilecekler.

Gösteriş Denilince Danteli Saymadan Olmaz

Eğer gösterişi seviyorsanız; resimdeki gibi dantel işlemeleri ile donatılmış olan gelinlik modelini tercih ederek bu yaz trend bir gelin olabilirsiniz. 

Gösteriş denilince ilk olarak akla şüphesiz dantel detayı geliyor. Fransız dantelinin birkaç senedir etkisini gösterdiği gelinliklerde; 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda da yine bu etki devam edecek. Dantelli gelinlik modelleri yine bu yılda da gelinlerin en fazla tercih ettiği tasarımlar arasındaki yerini alacak.

Prensesler Gibi Görünüm

 

Kabarık eteği ve dantel işlemeleri ile 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun en moda prenses gelinlik tasarımı… 

2017 İlkbahar-Yaz sezonu gelinlik trendleri içerisinde prenses gelinliklerin yer almaması şaşırtıcı olurdu. Tabi ki bu sezonda da yine prenses model gelinlikler ön plana çıkıyor ve trend olarak yerini alıyor. Dantelli ve kabarık etek tasarımı ile bütünleşmiş olan ve adeta prensesler gibi bir görünüm sunan bu tarz gelinlikler; size hayatınız boyunca unutamayacağınız bir düğün yaşama fırsatı sunacaktır.

Kiralık Gelinlik Modelleri 2017

Eğer gelinliği ucuza kapatmak istiyorsanız; satın almak yerine, kiralama formülünü tercih edin. 

Son olarak gelinlik satın almaya maddi gücü yetmeyenler için bir bilgi vermek istedik. Her yıl olduğu gibi 2017 yılında da; istediğiniz gelinliği kiralama fırsatı karşınıza çıkıyor. Kiralık gelinlik modelleri içerisinde istediğiniz tarzda modeli kolayca bulabilir ve ömrünüzde bir kere giyeceğiniz bu ürüne tonlarca para vermekten kurtulabilirsiniz. Bunun yerine gelinliği kiralama yoluna giderek, ciddi ölçüde tasarruf elde edebilirsiniz.

Galerimize bakarak, 2017 İlkbahar-Yaz döneminin en moda gelinlik tasarımları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git