2017 İlkbahar-Yaz Tesettür Giyim Eşarp Modelleri

Tesettür Giyim Yazlık Eşarpları 2017

2017 İlkbahar-Yaz döneminde kapalı kadınlar için de birçok ürün piyasada yerini alıyor. Tesettüre uygun giyinen kadınlar için şüphesiz eşarplar çok daha fazla ilgi görüyor. Tesettür giyim eşarp modelleri ile 2017 yazında bayanların daha ışıltılı ve cıvıl cıvıl kombinler oluşturacakları aşikar. Genç kızlar için de, olgun kadınlara uygun olacak şekilde de, tesettür giyim 2017 koleksiyonları içerisinde birbirinden farklı eşarplar yerini almış durumda.

Tesettür giyim eşarp modeli

Kapalı bir giyim tarzına sahip olan, vücut hatlarını belli etmeyen giysileri tercih ettikleri gibi, saçlarının görünmemesi için eşarplara yönelen hanımlar; 2017 İlkbahar-Yaz sezonu için farklı markaların koleksiyonlarındaki tasarımlar ile aradıkları eşarbı kolaylıkla temin edebilecekler. Armine, Aker, Kayra, Modanisa, Setrenur, Minel-Aşk gibi farklı markalarda yerini almış olan birbirinden güzel tesettür giyim eşarp modelleri; yazın da tesettürlü hanımların istedikleri kombini oluşturmasına yardımcı olacak. Bu yaz çiçek desenli ve cıvıl cıvıl olan eşarplar ön plana çıkıyor. Rengarenk eşarplar ile günlük yaşantılarında ve özel organizasyonlarda kapalı kadınların etrafına da pozitif enerji yayacakları aşikar olmaktadır.

Tesettür eşarp modeli

Tesettür giyim eşarp modelleri 2017 yazlık tasarımlarında pembe, pudra rengi, açık yeşil, saks mavisi, kırmızı, turuncu gibi farklı renkler dikkat çekiyor. Bu renklerin teker teker olduğu gibi, birleşmesi sonucu tasarlanmış olan tasarımlar da büyük bir ilgi görecek. Kapalı giyinen kadınlar bu yazın en moda eşarpları sayesinde, girecekleri ortamlarda ilgiyi üzerlerinde net bir şekilde hissedecekler. Tesettür giyim eşarp modelleri yazlık tasarımları ile kapalı bayanların daha dinamik ve canlı bir yapıya bürünmelerini sağlarken, bayanların gerek günlük stilde, gerekse de özel davetlerde modern bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olacak. Eşarbı, seçilen kıyafetlere ya da elbiseye uygun olacak şekilde tercih edip, çanta ve ayakkabıyla da bu uyum yakalamak; hem eşarbın şıklığını net bir biçimde yansıtacak, hem de sizin güzelliğinizi ortaya çıkaracaktır.

Galerimize sizin için tesettür giyim eşarp modellerinin 2017 İlkbahar-Yaz sezonuna uygun olan örneklerini ekledik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git