2017 İlkbahar-Yaz Portakal Oje Trendi

2017 İlkbahar-Yaz Portakal Oje Trendi
7 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 388 kez okundu.

Portakal Oje Tırnaklara Nasıl Uygulanır?

Bahar aylarında pastel renkler ön plana çıkarken, renkli ve taze bir görünüm ile üzerimizde baharın enerjisini taşımamız gerekir. Makyajın her noktasında tercihlerimize dikkat etmeli ve bu şekilde bahar aylarında taze, hareketli ve enerjik bir tarza kavuşmalıyız. Tırnaklarımız için seçeceğimiz oje rengi de yine baharı simgelemelidir.

Portakal Oje Trendi

İlkbahar-Yaz mevsimlerinin enerjisini ve canlılığını makyajımız ile üzerimizde taşımak, bizi trend bir görünüme kavuşturacaktır. Burada sadece yüz makyajında değil, tırnaklarımıza süreceğimiz ojelerde de dikkatli seçimler yapmalıyız. Özellikle portakal rengi tırnaklar; bu sezon bize oldukça hareketli ve modern bir görünüm kazandıracaktır. Bu rengi sadece günlük stilinizde değil; özel organizasyonlarda da tercih edebilirsiniz. Şimdi sizlere portakal rengi oje ile nasıl bahara özel bir hava yakalayacağınız konusunda bilgiler vereceğiz.

Bahara Özel Portakal Renkli Tırnaklara Kavuşun!

  • Baz bir oje yardımıyla, tırnakların renklenmesinin önüne geçiyoruz. Eğer bunu kullanmazsanız; tırnaklarınızın doğal rengini kaybetmesine neden olabilirsiniz.
  • Altın renkli ojeyi, tırnak tiplerine uyguluyoruz. Burada bantlardan da yardım alabilirsiniz. Ojeyi tırnak diplerine az miktarda uygulaman ve yarım ay şekli vermen yeterli. Bu arada elleri titrek olmayanların bu detaya girmesine bile gerek yok.
  • Ojeyi 2 kat uyguluyoruz ki; daha kalıcı ve tam olarak portakal renginde olsun. Her bir katta aşırı fırça darbesine kaçmıyoruz, bir ya da 2 darbede her bir katı bitirmeye özen gösteriyoruz.
  • Top-coat yardımı ile tırnakları güvence altına alıyoruz ve yaptığımız manikürün kalıcı olmasını sağlıyoruz. Tabii ki bu adımı yapmadan önce tırnaklardaki ojenin tamamen kuruması gerekiyor.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git