2017 İlkbahar-Yaz Modası

2017 Yazlık Elbise Trendleri

Şubat’ın onu ile birlikte Kış mevsimini geride bırakacağız ve bahara merhaba diyeceğiz. Soğuk kış günlerini yaşadığımız şu esnada, çoktan İlkbahar-Yaz trendleri belli olmaya başladı bile. 2017 yılının İlkbahar-Yaz modasına uygun olacak şekilde dizayn ettiği ürünleri görücüye çıkaran markalar; şimdiden büyük bir ilgi görüyor. Birbirinden güzel v e modern tasarımları ile dikkat çeken markalar; renkli ve desenli modelleri piyasaya sürüyor.

2017 İlkbahar-Yaz modasına ilk dikkat çeken nokta; markaların sarı rengini kreasyonlarında sıkça kullanmaları oluyor. Buradan da anlaşılacağı üzere, sarı bu yazın en moda rengi olacak. Günlük parçalarda da, özel davetler için tercih edilecek olan tasarımlarda da; bu rengi sıkça karşımızda göreceğiz. 2017 İlkbahar-Yaz modasına uygun olacak şekilde tasarlanan elbiseler ile hem sokak stiline, hem de önemli organizasyonlara uygun kombinler oluşturabileceksiniz. Şimdi 2017 yazında trend olacak olan elbise tasarımlarına bir göz atalım.

En Moda 2017 Yazlık Elbiseleri

Yeni sezonda seksi bacaklar ve kusursuz sırt detayları ön plana çıkacak. Bacak ve sırt dekoltelerinin trend olacağı İlkbahar-Yaz döneminde; sarı renkli elbiseler de modaya yön verecek. Tiril tiril parçaların kadınların ilgisini çekeceği yeni sezonda; cesur hanımlar bir adım daha önde olacak. Lacoste, Dior ve Moschino’nun 2017 yazlık elbiselerinin bir hayli ilgi çekmesini beklediğimiz 2017 İlkbahar-Yaz döneminde; en seksi ve en şık stiller sizleri bekliyor.

2017 yazının rengi sarı olacak ve Lacoste’un sarı renkli, bacaklardaki çıplaklığı gözler önüne seren bu elbise tasarımı trend olarak birçok kişinin üzerinde görülecek. 

Lacoste’un 2017 yazı için özel olarak tasarladığı elbiseler arasında; bacakları açıkta bırakan dekoltesi ile dikkat çeken ve sarı rengi ile ön plana çıkan elbisesi yer alıyor. İnce belli kadınların tercih edebileceği bu tasarım; belde kullanılacak olan kemer detayı ile çok daha modern bir görünüm sağlayacak. Aynı zamanda günlük stil için de elbiseleri görücüye çıkaran Lacoste; sade ve tek renk modelleri ile büyük bir ilgi görecek.

Nude ve transparan detayının trend olacağı 2017 yazında; Dior’un bu elbiseleri sizi eşsiz bir güzelliğe kavuşturacak. 

2017 Yaz modasına damga vurması beklenen dünyaca ünlü marka Dior; beyaz rengine kreasyonlarında büyük bir yer veriyor. Transparan, tül etek ve mini boy elbiseleri ile yazın efil efil bir tarz oluşturma fırsatı tanıyan Dior; nude ve transparan detayının yeni sezonda trend olacağını da müjdeliyor.

Özgün tasarımları ile her zaman dikkatleri çeken Moschino; 2017 yazlık elbise modellerinde örgü tasarımına yer veriyor ve karşınızda bu kusursuz elbiseleri çıkarıyor. 

Son olarak Moschino’nun 2017 İlkbahar-Yaz kreasyonlarına göz atalım. Markanın 2017 yazındaki elbiseleri bir hayli hareketli. Örgü tasarımı ve cıvıl cıvıl modelleri ile bu yaz kadınlara çok daha hareketli bir yaz geçirme fırsatı sunan Moschino; 2017 yaz modasına yön veren markalar arasındaki yerini alıyor.

Lacoste, Moschino ve Dior gibi 2017 yazına damga vurması beklenen markalarının yazlık elbiselerine galerimizden ulaşabilirsiniz. Siz de yeni sezonda hangi elbiselerin moda olacağını ilk bizden öğrenin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git