2017 İlkbahar-Yaz En Moda Abiye Modelleri

2017 İlkbahar-Yaz Abiye Modası

2017 İlkbahar-Yaz trendlerinin belli olmasıyla birlikte, dünyaca ünlü tasarımcılar ve markalar da, yeni sezon koleksiyonlarını satışa sunmaya başladı. Özel gece kıyafetleri de, yeni sezon trendleri doğrultusunda satışa sunulan ürünler arasında yer alıyor. 2017 İlkbahar-Yaz döneminde; düğün, nişan, nikah, kına gecesi, iş toplantısı, mezuniyet gecesi gibi özel organizasyonlarda şık ve zarif olmak isteyen hanımlar; yeni sezonun en moda abiyelerini tercih edebilecekler. Böylece istedikleri tarz ile önemli davetlerde yerlerini alacaklar.

Derin yırtmaç detayı ile bacakların çıplaklığını ön plana çıkaran, trend 2017 İlkbahar-Yaz abiye tasarımı… 

Farklı tasarımları, renk ve beden seçeneklerinin yanı sıra fiyat aralıkları ile 2017 İlkbahar-Yaz sezonuna uygun olan abiyeler; kadınlara istedikleri cezp edici ve zarif görünümü elde etmeleri adına büyük bir fırsat sunuyor. En moda yeni sezon abiyeleri içerisinde; mini, dekolteli, kısa ve bacakların çıplaklığını yansıtan tasarımlar ön plana çıkıyor.

Trend Alarmı: Çıplak Bacaklar ve Dekolte Detayı!

Yeni sezonun en moda abiyeleri içerisinde bacakların iki tarafında da yırtmaç detayı olan ve bacakları apaçık bir şekilde ortaya çıkaran abiyeler trend oluyor. Bu arada dekolte detayı bulunan tasarımlar da yine 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun trend abiye modelleri içerisinde yerini alıyor. Bir nevi yeni sezonda seksiliğin ve dikkat çekici görünümün ön plana çıktığını ifade edebiliriz. Böylece karşı cinsi etkilemek ve gidilecek davetlerde ilgiyi üzerine çekmek çok daha kolaylaşacak.

Klasik tarzı ve beyaz rengi ile iş yemeklerine uygun 2017 İlkbahar-Yaz abiye tasarımı… 

2017 İlkbahar-Yaz moda trendleri doğrultusunda tasarlanan abiyelerde; gösteriş de geçtiğimiz senelerde olduğu gibi ön planda. Taşlı, desenli ve işlemeli abiyeler; özel davetlerde adeta ışıl ışıl bir görünüme kavuşma fırsatını hanımlara sunuyor.

Yeni sezonun en moda ve en şık abiye örneklerine galerimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git