2017 İlkbahar Trend Gelinlik Tasarımları

2017 İlkbahar Trend Gelinlik Tasarımları

2017 İlkbaharına damga vurması beklenen gelinlik modelleri; Enmodabox.com farkı ile karşınıza çıkıyor. Yeni yılda gelin adaylarının daha güçlü ve daha modern gelinliklerle düğünlerinde tam da hayalini kurdukları gibi bir duruşa sahip olmaları mümkün hale gelecek. Gelin adayları için özel olarak tasarlanan modeller arasında; kalın askılı, dantelli, dekolteli ve uzun tasarımlar ön plana çıkıyor.

Katlı Etek Gelinlik Modelleri

Gelin adayının daha dinamik ve daha güçlü bir tavır sergilemesi adına özel olarak tasarlanmış olan katlı model gelinlikler; 2017 İlkbaharının trendleri arasında yer alıyor. Katlı etek tasarımı ile dikkat çeken bu gelinliklerin; kabarık olmayanlarını tercih etmeniz, bu özel günde fazla kilolu görünmemeniz adına sizlere yardımcı olacak.

Yırtmaçlı Gelinlik Modelleri

İddialı bir duruşa sahip olmak ve düğününde seçtiği gelinlik modeli ile ne kadar cüretkar olduğunu herkese göstermek isteyenlerin tercihi; yırtmaçlı gelinlikler oluyor. Klasik modellere adeta meydan okuyan bu gelinlikler; 2017 İlkbaharında trend olacak ve birçok gelin adayı bu gelinlikleri tercih edecek.

Pantolon Gelinlik Modelleri

2017 İlkbaharında alışılagelmişin dışında bir gelinlik modeli trend oluyor. Kabarık etek yerine pantolon görünümü ile dikkat çeken bu gelinlikler; daha modern ve sofistike bir duruşa sahip olmanıza yardım edecek. Bu modern gelinlikler size daha klasik bir hava katarken, diğer gelin adaylarından farklı bir görünüme kavuşmanıza da olanak tanıyacak. 2017 yılında trend gelinlik modelleri arasında yer alması beklenen pantolonlu gelinlik tasarımının dantelli olan modelleri dikkat çekiyor.

Dizüstü Gelinlik Modelleri

Genç kızlara özgürlük tanıyan diz üstü gelinlik modelleri; her geçen gün trend olmaya devam ediyor. 2017 İlkbaharı ile birlikte bu gelinliklerin de yine trend olması bekleniyor. Kısa gelinlik modelleri arasında yer alan dizüstü modellerin üst kısmı dantelli ve tüllü olanları ciddi şekilde rağbet görecek gibi duruyor.

Renkli Gelinlik Modelleri

Yeni yılla birlikte gelinlik tasarımlarında sadece beyaz rengi karşımıza çıkmayacak. Lila, pembe ve yeşil renginin yanı sıra; pastel tonları da ön plana çıkacak. Bu tonlardaki gelinlikler sayesinde gelin adayları daha romantik bir görünüme kavuşacaklar. 2017 moda trendleri arasında yer alacak olan renkli gelinlikler; gelinlerin hayal dünyasına da farklı bir anlam yükleyecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git