2017 Gelinlik Trendi: Fransız Dantel

2017 Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

2016 yılında popüler olan Fransız dantelli gelinlikler; 2017 yılında da hükmünü sürdürmeye devam edecek. Fransız danteli ile dikkat çeken prenses model gelinlikler sayesinde 2017’nin en trend gelini siz olacaksınız. Eşsiz tasarımları ve Fransız dantel işlemesi ile ön plana çıkan bu gelinlikler; vücut yapınıza uygun olanı bulmanız durumunda sizi eşsiz bir güzelliğe kavuşturacak.

fransiz-dantelli-kabarik-gelinlik

Fransız danteli ile tasarlanmış olan 2017’nin kabarık gelinlik örneği. 

Her genç kız telli duvaklı gelin olma hayali kurar. 2017 yılında dünya evine adım atacak olan gelin adaylarını; yeni yılda tam da hayallerini kurdukları gibi gelinlik modelleri bekliyor. Bunların arasında şüphesiz Fransız dantelli modeller dikkat çekici bir şekilde karşımıza çıkıyor. Yeni yılın trend gelinlik tasarımları arasında yerini alacak olan bu gelinlikler; gelin adaylarının sıra dışı bir tarza bürünmelerine ve son derece modern bir görünüme kavuşmalarına yardım edecek. Her gelin adayı, Fransız dantelli gelinlik tasarımları içerisinden vücut yapısına uygun olanı bulabilecek. Fit bir vücuda sahip olan gelin adayı da, tesettürlü gelin adayları da, büyük beden giyinen gelin adayı da; Fransız dantelli gelinlikler arasından istediği modeli tercih edebilecek. Böylece tam hayalini kurduğu şekilde telli duvaklı gelin olacak.

Fransız Dantel Modası

Gösterişi seven gelin adaylarının tercihi olan dantelli gelinlikler; 2017 yılında da farklı tasarımlarıyla görücüye çıkacak. Özellikle şimdiden piyasada yer almaya başlayan ve yeni sezonun trend gelinlikleri arasında bulunan Fransız dantelli gelinlik modelleri en fazla tercih edilecek olan tasarımların başında geliyor. Fransız dantel detayı ile trend görünümü gelin adaylarına sunulan ve farklı tasarımları sayesinde gelin adaylarının tarzlarına göre seçim yapma şansı verilen bu gelinlikler; birçok markanın 2017 gelinlik tasarımları içerisinde yerini alıyor. Fransız danteli ile tasarlanmış olan straplez, askılı, tesettür, dekolteli ve taşlı gelinlikler içerisinden siz de seçiminizi yaparak, 2017’nin trend gelini olma şansı yakalayabilirsiniz.

en-guzel-fransiz-dantelli-gelinlik-modelleri

2017 trendi olarak karşımıza çıkan kabarık Fransız dantelli gelinlik tasarımı. 

Piyasada yer alan 2017 Fransız dantelli gelinlik modelleri içerisinden seçim yaparken, tercih ettiğiniz gelinlik tasarımını nasıl doğru bir şekilde kombin edeceğinizi de kafanızda tasarlamalısınız. Gelinliğe uygun gelinlik aksesuarlarını tercih etmeli, ona göre bir ayakkabı almalı, gelin başı ve makyajınızı yaptırmalısınız.

En güzel ve en şık Fransız dantelli yeni sezon gelinlikleri, fikir sahibi olmanız adına galerimizde yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git