2017 Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri 2017

2017 yılında da şüphesiz birçok kişi dünya evine girecek. Düğün ya da nikah yaparak dünya evine girecek olan gelin adayları; bu özel davette, herkes karşısında etkileyici bir güzelliğe sahip olmak istiyor. Piyasada gelinlik konusunda üretim ve satış yapan o kadar çok marka var ki; gelin adayları bu sayede istedikleri tarza bürünme ve istedikleri gelinlik modeline sahip olma imkanı bulacaklar. 2017 gelinlik modelleri; her yönü ile çeşitlilik gösterirken, her gelin adayı kolay bir şekilde kendi giyim zevkine uygun olan tasarımı temin edebilecek. Gelinliklerde bu sene fiyatlar biraz daha yükselirken; 1.500 TL gibi bir rakamı gözden çıkarmak gerekiyor.

2017’de Rus gelinlik modelleri trend oluyor ve bizim kızlarımızda bu gelinlikler merak salıyor. 

Eğer sade ve şık bir stil ile düğününüzde yer almak istiyorsanız; düz bir şekilde uzanan, askılı, straplez, tesettür gelinliklere yönelebilirsiniz. Ancak belki gelin adaylarının 100’de 2’si bu yönde seçim yapıyor. Çünkü düğün belki de insanın hayatında bir kere karşısına çıkan bir olay olduğu için; bütün gelinler bu günde çok daha gösterişli ve şaşalı bir tarza kavuşmak istiyor. Bu yüzden de genel olarak kabarık, prenses, dekolteli, dantel işlemeli ve taş detaylı gelinlikler tercih ediliyor. Dekolte ve yırtmaç tercihi; gelin adayının cesur giyim tarzı ile alakalı olurken, kapalı giyinenler de tesettüre uygun olacak şekilde dizayn edilmiş olan modellere yöneliyorlar. Gelinlik trendleri, 2017 yılında hem geçmişten esintiler taşıyor, hem de yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Straplez, askılı, dekolteli, kabarık ve prenses gelinlikler ayrı ayrı 2017 yılında da trend olurken; prenses, kabarık ve dantel karışımından tasarlanmış olan gelinlikler; 2017’nin yeni gelinlik trendi olarak dikkat çekiyor.

Bu Yıl Daha Gösterişli Gelinlikler Moda 

2017’de gösterişi seven ve gelinliklerini bu yöndeki tasarımlar arasından seçen gelin adayları trend olacak. Fransız dantel işlemeli, dantel ve taş detaylı, kabarık etek ve prenses kesim gelinlik modelleri; 2017 yılının en moda gelinlikleri içerisindeki yerini alacak. Bu arada gelinliğin modelinin yanında, onu doğru bir şekilde kombin etmek de bir hayli önemli. Gelin tacı, gelin çiçeği, takılar, gelin başı ve gelin ayakkabısının; seçilen modele aykırı düşmemesi ve gelinliği gölgede bırakmayacak bir şekilde tercih edilmesi gerekiyor.

Galerimizde 2017’de yapılacak olan düğünlere damga vurması beklenen en moda gelinlik modellerine ait fotoğraflar var, detaylı bir şekilde inceleyerek, fikir edinebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git