2017 Gelinlik Modelleri Tesettür

Tesettürlü 2017 Gelinlik Modelleri

Kapalı gelin adayları için özel olarak tasarlanmış olan gelinlikler içerisinde; sadeliği sevenler için de, gösterişi tercih edenler için birçok farklı model bulunuyor. Vücut hatlarını muhafaza edecek şekilde, tesettürlü gelinler için üretilen 2017 gelinlik modelleri sayesinde; trendlere uygun bir şekilde düğününüzde yer alacaksınız. Kapalı giyiniyor ve sezonun modasına göre bir gelinlik arıyorsanız; mutlaka yeni sezon tesettürlü gelinlik tasarımlarına göz atın.

Kabarık eteği ve üst bölümünde yoğun taş işlemeleri ile 2017’nin favori tesettürlü gelinliği… 

Tesettüre uygun bir şekilde giyinen ve düğününde de tarzı ile doğru orantılı olacak şekilde bir gelinlik giymek isteyen gelin adayları; 2017’nin en moda ve en şık gelinlikleri arasından seçimlerini kolaylıkla yapabilecekler. Kapalı gelinlere özel olarak tasarlanmış olan gelinlik modelleri 2017 tesettür giyim alanında; birbirinden zarif ve ihtişamlı seçenekler bulunuyor. Özellikle de, kabarık eteği ve taş detayı ile dikkat çeken prenses model tesettürlü gelinliklerin yeni sezonda ciddi şekilde rağbet görmesi bekleniyor. Bu şekilde birçok gelin adayının; prensesler gibi bir düğün geçirmeleri ve adından söz ettirecekleri bir geceye imza atmaları kaçınılmaz olacaktır.

Kapalı Gelin Adayları İçin Birçok Farklı Gelinlik Tasarımı

2017 yılının dikkat çekici tesettür gelinlik modelleri içerisinde; dantelli tasarımlar da yerini alıyor. Özellikle birkaç senedir gelinliklerde moda olan Fransız dantel detayının, bu yıl da yine etkisini devam ettirmesi bekleniyor. Zarif dantel işlemesi ile gelin adaylarını daha ihtişamlı ve havalı gösterecek olan bu gelinlikler; satın alma ve kiralama formülü ile tesettüre uygun bir tarza sahip gelinlerin karşılarına çıkıyor. Gelinlik modelleri 2017 kapalı tasarımlar içerisinde; Fransız dantelli, taşlı, kabarık etek, sade gibi birçok farklı seçenek yer alırken; her kapalı gelin adayının kendi stili doğrultusunda hareket etmesi kolay bir hal geliyor.

Aşağıda yer alan galerimizde; 2017 tesettürlü gelinlik modelleri ile alakalı resimler yer alıyor, teker teker inceleyebilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git