2017 Gelinlik Modası

2017 Gelinlik Trendleri

Bu sene gelinliklerde dantelin büyüleyici etkisi göze çarpıyor. Gelinlerin prensesler gibi olmasını  sağlayan dantel detayı, bir de kabarık etek ile birleşince; ortaya şahane bir görüntü çıkıyor. Gelin adaylarının beğenisine sunulan ve farklı tasarımları ile piyasada yer alan gelinlik modelleri içerisinde, 2017 yılında kabarık ve dantelli işlemeler daha popüler bir şekilde karşımızda.

Her sene olduğu gibi bu sene de yine gelin adaylarını heyecanlı bir gelinlik seçimi bekliyor olacak. 2017 gelinlik modelleri içerisinde yer alan dantelli, kabarık, yırtmaçlı, dekolteli ve taşlı gelinlikler sezonun en değerli ve en gözde gelinlikleri arasında bulunuyor. Gelinlerin şahane bir düğün yapmalarına olanak tanıyan bu tasarımlar; 2017 gelinlik modasına da yön veriyor. Böylece modaya uygun bir şekilde gelinlik seçimi yapma şansı yakalayan gelinler; daha cool ve daha etkileyici bir tarza bürünüyor.

Vakko 2017 Gelinlik Modelleri

Cesur bir gelinlikle düğün yapmak istiyorsanız;2017’de de en doğru adres Vakko oluyor. 

2017 gelinlik modelleri Vakko ile adeta hayat buluyor. Markanın eşsiz gelinlik tasarımları geçtiğimiz senelerde olduğu gibi, 2017 yılında da büyük bir ilgi göreceğe benziyor. Birçok gelin adayı markanın eşsiz ve kaliteli gelinlikleri arasından seçimlerini yaparken; uygun fiyat aralıklarında istedikleri gelinliğe sahip olma imkanı da yakalayacaklar. Dantel detayı ile dikkat çeken, kabarık eteği ile göz dolduran ve derin dekolteleri ile etkileyici bir tarz uyandıran gelinlikler; Vakko’nun 2017 gelinlik modelleri koleksiyonunda kendisine yer buluyor.

Kabarık Etek Gelinlikler Yine Çok Moda

Kabarık eteği ile tasarlanmış olan gelinliklere bu sene bir de dekolte ekleniyor ve gelinler daha çekici bir tarza bürünüyor. 

Gelinlik modelleri 2017 kabarık koleksiyonlarıyla birçok gelin adayının dikkatini çekerken; bu sene evlenmeyi planlayan gelinlerin, kabarık eteği ile ön plana çıkan gelinlikler arasından seçim yapmaları bekleniyor. Kabarık eteğin dantelle birleşmesi ise; gelinliği prenses modele taşıyor ve bu modeller; bu sene de prensesler gibi olmak isteyenlerin seçimi oluyor. Kabarık tasarımı ile dikkat çeken 2017 gelinlik modelleri Vakko ile ayrı bir havaya bürünüyor ve ünlü marka eşsiz kabarık etek gelinlikleri piyasaya, uygun fiyatlarıyla çıkarıyor.

Hayalini kurduğunuz gelinlikler arasından seçim yapan editörlerimiz; sizler için aşağıdaki galeriyi hazırladılar. Galerideki 2017 gelinlik modasına uygun olan tasarımları inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git