2017 Ferace Modelleri

2017 İlkbahar-Yaz Ferace Modelleri

Son 5 yıl içerisinde trend olan ve daha çok kapalı genç kızların dış giyim parçası olarak tercih ettiği feraceler; 2017 yılında geniş model ve renk yelpazesi ile piyasadaki yerini alıyor. Artık başlı başına bir elbise modeli olarak tesettürlü kadınların tercih ettiği feracelerdeki çeşitlilik her geçen gün artmaya devam ediyor.

Tesettürlü genç kızlar! Yazın bu yarasa kollu, şık ve zarif ferace ile sokakta adım atarken ne kadar özgür olduğunuzu hissedeceksiniz. 

Dış giyim parçası olarak mont, kaban, pardesü giymek yerine, trendlerine uygun olan feraceleri tercih eden kapalı kadınlar için bu alanda yapılan tasarımların çeşitliliği günden güne artıyor. 2017 senesinde birbirinden şık, renkli ve eşsiz ferace tasarımları tesettürlü giyinenlerin karşısına çıkarken; herkesin kendi stiline uygun seçim yapması bu sayede mümkün olmaktadır. Ferace modelleri artık günümüzde sadece bir dış giyim parçası olarak değil; aynı zamanda tesettürlü bir şekilde giyinen genç kızlar ve kadınlar tarafından başlı başına bir elbise modeli olarak da tercih ediliyor. Daha çok İlkbahar-Yaz mevsimlerinde giyilen ve tesettürlü genç kızlar tarafından büyük bir ilgi gören feracelerin bu sene de yine ciddi bir şekilde rağbet göreceği kesin. En şık 7 ferace modeli adlı yazımıza bakarak, en beğenilen feraceler hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

2017 İlkbahar-Yaz Feracelerine Büyük İlgi!

Kapalı kadınların her geçen gün daha fazla ilgi gösterdiği feraceler; önümüzdeki sezonda da yine birçok kişinin seçimi olacak. 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda; mavi, pembe, pudra rengi, beyaz, sarı, kırmızı ve açık yeşil renkli feraceler ciddi şekilde ilgi görürken; akşam gezmeleri için yarasa kollu ve siyah renk feraceler, tesettürlü bayanların tercih ettiği tasarımlar arasında yer alacak. Siyah feracelerin hiçbir zaman modasının geçmemesi ise; vücudu daha iyi muhafaza etmesi oluyor. Bu şekilde hem vücut hatları saklanıyor, hem de fazlalıklar gizlenebiliyor.

Önümüzdeki sezon kapalı giyinen kadınların sıklıkla tercih ettiği modelleri; Enmodabox.com olarak bir araya getirdik ve galerimize ekledik, galeriye tıklayarak tasarımlara göz atabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git