2017 Deri Çanta Modelleri

Bayan Deri Çanta Örnekleri 2017 

Kadınların olmazsa olmazları arasında yer alan ve dışarıya çıktıkları her zaman yanlarında olan çantalar; her sene farklı tasarımlarıyla piyasada yer alıyor. Spor, klasik, deri ve süet gibi farklı şekillerde tasarlanan bu çantalar arasında şüphesiz bayanların en çok ilgisini; deri çantalar çekiyor. Şuan Sonbahar-Kış sezonu içerisinde olduğumuz için bu tür çantalara olan ilgi de doğal olarak artıyor.

2017 deri çanta tasarımlarına baktığımız zaman; birçok farklı modeli karşımızda görebiliyoruz. Çapraz takılan deri çantalar, kutu şeklinde olan deri çantalar, deriden yapılma sırt çantaları ve Vintage tarzı deri modeller; yeni yıla damga vurması beklenen tasarımlar arasında yer alıyor. Şimdi bunlara bir göz atalım.

Çapraz Takılan Deri Çantalar

Sonbahar-Kış döneminde daha fazla kullanılan ve kullanım kolaylığı sunan çapraz takılan deri çantalar; 2017’nin de en moda deri çanta tasarımları arasında yer alıyor. Şık bir çantayı çapraz bir şekilde takarak, çok daha modern ve trend bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bunun için çantanın zincir ya da sapının uzun olması gerekiyor. Çapraz bir şekilde vücudun ön bölümüne takılan deri çantalar; Givency, Prada, Channel ve Gucci ile adeta hayat buluyor. Bayan deri çanta tasarımları içerisinde yer alan en şık modeller olarak dikkat çekiyor.

Kutu Şeklinde Olan Deri Çantalar

Son yılların trendi olan kutu çanta modelleri; deri tasarımlarda da yine en fazla dikkat çeken tasarımlar arasında yerini alıyor. Portföy çanta olarak genelde özel davetlerde kadınlar tarafından kullanılan bu çantaları; Dolce&Gabbana, Louis Vuitton e Balenciaga gibi dünyanın önde gelen markaları özel olarak tasarlayarak satışa sunuyor. Deri tasarımı ile bu tür çantaların şıklığı daha da artıyor.

Deri Sırt Çantaları

Birçok bayan el ve kol çantalarını tercih etse de; taşıma kolaylığı olsun diye sırt çantalarını kullanan da birçok kadın vardır. 2017 yılına damga vuran deri çanta tasarımları içerisinde; sırt çantası modelleri de yer alıyor. Sırta takılan ve kolay bir şekilde taşınan bu deri tasarımlar; genelde genç kızların tercihi oluyor.

Vintage Tarzı Deri Çantalar

Modern olmak isteyenlerin tarzı olan Vintage tasarım; çantalarda da etkisini gösteriyor. Bayanlar için özel olarak tasarlanan deri çantalar içerisinde de yine Vintage tasarımı birçok farklı model bulunuyor. Marni, Coach ve Dolce&Gabbana gibi birçok markanın deri Vintage tasarımı içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git