2017 Dekolteli Gelinlik Modelleri

Dekolteli Gelinlik Modelleri 2017

2017 yılının moda trendleri yavaş yavaş belli olurken; moda tasarımcıları da, gelişen trendlerle birlikte yeni yıl tasarımlarını piyasaya sürmeye başladılar. 2017 yılının moda trendleri çerçevesinde tasarımı yapılan parçalar arasında gelinlikler de bulunuyor. Yeni yılda dünya evine girmeye hazırlanan gelin adayları için özel olarak tasarlanan gelinlikler içerisinde birçok farklı model dikkat çekiyor. Bunlar arasında, cesur giyim tarzına sahip olan gelin adaylarına özel olarak tasarlanmış olan dekolteli gelinlikler geniş bir yelpaze ile ön plana çıkıyor.

2017’nin moda trendleri doğrultusunda özel olarak tasarlanan ve şimdiden piyasada yerini alan dekolteli gelinlikler; kendisine güvenen ve cesur bir tarza sahip olan gelin adayları tarafından tercih ediliyor. 2017 yılına özel olarak dizayn edilmiş olan dekolteli gelinlik modelleri içerisinde; sırt ve göğüs dekolteli olmak üzere farklı gelinlikler bulunuyor. Aynı zamanda daha modern ve feminen tarza sahip olanlar için göbek kısmında dekolte detayı olan gelinlikler de piyasada yer alıyor. Ancak genel olarak sırt ve göğüs dekolteli gelinliklere bayanlar tarafından rağbet gösteriliyor.

Göğüs Dekolteli 2017 Gelinlik Modelleri

gogus-dekolteli-gelinlik-modelleri-2017

Göğüs dekolteli ve dantelli gelinliklerle; yeni sezonda siz de trend bir görünüm kazanacaksınız. 

Göğüs kısmında yer alan dekolte detayını tercih eden gelin adayları için yeni yıla özel olarak tasarlanmış olan birçok farklı göğüs dekolteli gelinlik yer alıyor. Göğüs dekoltesi ile göğsün ön plana çıkmasını sağlayan bu gelinliklerin; sade, straplez, askılı, taşlı, dantelli gibi seçenekleri mevcuttur. Herkes kendi tarzına en uygun göğüs dekolteli gelinlik modelini kolaylıkla seçebilmekte ve düğününde olmak istediği görünümü kolay bir şekilde yakalamaktadır. Göğsünde yer alan dekolte detayının yanı sıra, aynı bölümde yer alan taş detayı ile tasarlanmış olan gelinlikler; gelin adayının ilgiyi üzerine çekmesine yardımcı olmaktadır.

Sırt Dekolteli 2017 Gelinlik Modelleri 

dekolteli-kislik-gelinlik-modelleri-yeni

Sırt dekoltesine sahip olan bu gelinlikler; 2017’de rüya gibi bir düğün geçirmenize yardımcı olacak. 

2017 yılı için özel olarak tasarlanmış olan en moda dekolteli gelinlikler arasında; sırt dekolteli gelinlik modelleri de yer alıyor. Göğüs kısmından çok sırt bölümünde dekolteyi seven ve sırtının güzelliğine güvenen gelin adayları; sırt dekolteli gelinliklere yöneliyorlar. Derin sırt dekolte detayı sayesinde ise; daha fazla dikkat çekiyorlar ve düğüne katılan davetlileri kolayca etkileyebiliyorlar. Aşırı dekolte sevmeyenler için ise daha nizami sırt dekolteli modeller yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git