2017 Bot Modelleri

Bot Modelleri 2017

Gerek erkekler, gerekse de bayanlar için özel olarak tasarlanan botlar; her yıl, sezonun moda trendlerine uygun olacak şekilde yeni baştan dizayn ediliyor. Her sezon farklı tasarımları ve modern çizgileri ile piyasada kendisine yer bulan botlar; geniş renk yelpazesiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

2017 bayan siyah renkli, deriden, dolgu topuklu son moda bot örneği… 

2017 yılı için özel olarak tasarlanmış botlar içerisinde model, ayakkabı numarası ve renk bakımından büyük bir çeşitlilik yer alıyor. Erkekler, kadınlar ve çocuklar için farklı markaların 2017 yılı ayakkabı modasına göre dizayn ettiği tasarımlar sayesinde en stil kombinlere siz imza atabileceksiniz. Özellikle 2017’nin Ocak, Şubat ve Mart aylarında yoğun kar yağışı ve soğuk altına geçecek olan günler için bot tasarımları en doğru tercih olacaktır. Bu noktada kadınlar için üretilen bot modellerinin daha fazla çeşitlilik arz ettiğini belirtmek isteriz. Tokalı botlar, kovboy botlar, süet ve deri bot tasarımları; bayanlar için tasarlanmış olan 2017 bot modelleri içerisinde yerini alıyor. Sezonun moda trendlerine de uygun düşen bu botlarla birlikte birbirinden şık ve zarif kombinlere imza atabilirsiniz.

Yeni Yılın Botlarıyla Kışın Soğukluğunu Üzerinizden Atın

2017 Kışının trend tokalı botlarıyla siz de modaya uyum sağlayabilirsiniz. 

2017 yılı modasına göre tasarlanmış olan botlar sayesinde siz de soğuk ve yağışlı geçen günlerde ayaklarınızı muhafaza edin. Ayaklarınızı ve dolayısıyla da içinizi ısıtacak olan botlar; aynı zamanda modern bir görünüm elde etme açısından da size fırsat tanıyacaktır. Günlük yaşamda tercih edilen botların yanı sıra; bayanlar için dolgu topuklu botlar da özel davetler için yerini alıyor. 2017 Kışında katılacağınız özel bir organizasyonda daha şık ve zarif görünmek adına topuklu botları tercih edebilirsiniz. 2017 kış modasına uygun olan bot tasarımları içerisinde; lacivert, mavi, kahverengi, kırmızı, siyah, tüylü, süet ve deri botlar büyük bir ilgi görüyor.

Galerimizde, 2017 yılının son moda bot tasarımlarına ait görseller, fikir edinebilmeniz adına yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git