2017 Abiye Modelleri

En Şık 2017 Abiye Modelleri

Kadınların önemli organizasyonlarda şıklık yarışı içerisine girdikleri ve bu şıklığı yansıtmak adına gece kıyafeti olarak bilinen abiyeler arasından seçim yaptıkları aşikardır. Kadınların bu yarış içerisinde olduklarını bilen markalar da; her sene en şık ve en zarif tasarımlarını onların karşılarına çıkarmaya devam ediyor. 2017 senesinde de yine birbirinden güzel, modern ve trend abiyeler onları bekliyor.

Moda haftalarında dikkatleri üzerine çeken, pullu, derin yırtmaçlı ve göğüs dekolteli, 2017 İlkbahar-Yaz trend abiye tasarımı… 

İlk olarak karşımıza, 2017 İlkbahar-Yaz en moda abiye modelleri çıkıyor. Şuan için piyasada İlkbahar-Yaz dönemine ait ürünler bulunuyor. Abiye alanında da yine 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun tasarımları dikkat çekiyor. Farklı tarzlara hitap edebilen birçok farklı model abiyenin yer aldığı markalar arasından seçim yaparken, vücut yapınıza uygun olan modeli bulmanız gerekir. Zira bir abiye başlı başına ne kadar şık ve zarif olursa olsun; eğer vücutta doğru bir duruş sergilemiyor ise, aradığınız o şıklık nafile olacaktır. Vücut proporsiyonuna uygun olan abiye, sizin üzerinizde çok daha modern ve şık bir görünüm sunacaktır.

2017, Cesur Kadınların Senesi Olacak!

2017 yılında cesur kadınlar çok daha doğru bir şekilde tarzlarını yansıtabilecekler. Zira trend olan parçalara bakıldığı zaman, çıplaklığın ön plana çıktığını göreceksiniz. Özellikle 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun trendi olan 2 bacağı da açık bir şekilde ortaya çıkaran yırtmaçlı tasarımlar bir hayli tercih görecek. Abiye modelleri 2017 tasarımları içerisinde bu trendin yanı sıra; derin göğüs ve sırt dekolte detaylı tasarımlar da yine oldukça dikkat çekecek. Cesur kadınların 2017 yazında özel organizasyonlarda, moda ile uyumlu bir görüntü içerisinde olmaları da bu şekilde oldukça kolaylaşacak.

2017 yılının en moda ve en şık abiye tasarımları arasından seçim yaparak, sizlere fikir edinebilmeniz maksadıyla birkaç örnek resim hazırladık ve aşağı yer alan galerimize ekledik, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git