2017 Abiye Çanta Modelleri

Abiye Çanta Modelleri 2017

Abiye kıyafet ve elbiselerle birlikte tercih edilen çantalar; genel olarak portföy tasarımlar oluyor. Kol çantası ve sırt çantası abiyeler ile tercih edilmezken; bayanların clucth tarzı modellere daha fazla ağırlık gösterdikleri görülüyor. 2017 yılının en beğenilen abiye çantalarını sizler için bir araya getirdik.

Harika bir şekilde süslenmiş olan, gösterişi sevenlere uygun, abiye kıyafet ve elbiselerle özel davetlerde tercih edilebilecek olan Vintage tarzı çanta tasarımı… 

Kadınlar için özel sayılan gün ve gecelerde şık olmak adına abiyeler bir numaralı giyim modeli olarak ön plana çıkıyor. Bir abiyenin zarif görünmesi için de onun diğer detaylarla taçlandırılması gerekiyor. Bu noktada ayakkabı seçimi, makyaj tercihi, saç modeli seçimi, çanta tercihi ve takı tercihlerinin doğru bir şekilde yapılması lazım. Aksi halde kendi başına şık bir abiye, doğru şekilde kombin edilmez ise; bütün olarak aranılan o zarif duruşu yansıtma fırsatı elden kayıp gidecektir. Bir kadının kombininde bütünlüğü ve aradığı zarafeti elde etmesinde; çanta modelleri büyük bir rol oynuyor. Abiye kıyafet ve elbiseler ile tercih edilen abiye çantaların da, en uygun tasarımlar arasından seçilmesi gerekiyor. Enmodabox.com editörleri tarafından hazırlanan ve 2017’nin en şık abiye çantalarını içeren galerimiz sayesinde; abiye elbiselerle hangi çantaları tercih edeceğinize daha kolay bir şekilde karar vereceksiniz.

Daha Gösterişli, Daha Havalı!

Bu yıl abiye çantalarının çok daha gösterişli ve adeta ben buradayım imajı veren tarzda üretildiğini ve piyasada yer aldığını görmekteyiz. 2017 çanta modelleri içerisinde geniş bir model ve renk yelpazesinde yerini alan abiye çantalar; renkli, taşlı ve metal tasarımları ile göze çok hoş gelen bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kışın devam eden metalik modası, yazın da yine abiye çanta modelleri içerisinde etkisini fazlasıyla hissettirecek.

Abiye çantalar sayesinde kadınların özel durumlar için hazırladığı kombinler çok daha havalı ve çok daha gösterişli bir hale gelecektir. Şüphesiz bunda 2017 abiye çanta modellerinin görsel açıdan etkileyici bir şekilde dizayn edilmiş olması önemli bir paya sahip.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git