2017-2018 Sonbahar-Kış Trendleri

2017-2018 Sonbahar-Kış Trendleri
31 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 384 kez okundu.

2017-2018 Sonbahar-Kış Trendleri

2017-2018 Sonbahar-Kış trendleri ile birlik kadınlar önümüzdeki sezonda da aradıkları o modern ve zarif duruşu elde edecekler. Sezonun koleksiyonları arasında yer alan plastik tasarımlar, sıcak ve renkli peluşlar, ofis ortamına uygun paltolar ile feminen parçalar; 2017-2018 Sonbahar-Kış sezonunun moda trendlerine yön verecek olan ürünler arasında yer alıyor. Dünyanın en gözde moda haftalarından derlediğimiz ve yeni sezona damgasını vurmasını beklediğimiz parçaları sizlerle paylaşıyoruz. New York, Paris, Milano ve Londra Moda Haftası ile görücüye çıkan tasarımlar; bu Sonbahar-Kış da modaya yön verecek. İşte moda haftalarından derlediğimiz ve trend olmasını beklediğimiz detaylar…

ofis stilleri

Ofis ortamına uygun kombinler oluşturacak olanlar, resmi tasarımları tercih edebilirler. Diz hizasına kadar uzanan kalem etek üzerine giyilen kare desenli palto ile tam da ofis kadını olacaksınız. Kalem etekler, döpiyesler; yeni sezonda ofis stili oluşturmak isteyen hanımlara, bu anlamda yardım edecek.

feminen tarz

Feminenlik hiçbir zaman tarihe gömülmüyor. Bel kısmına vurgu yapan feminen parçalar; yeni sezonda oldukça moda. Oversize kalıpların etkisinin bu sezon biraz daha azaldığını göreceksiniz.

platik trendi

 

Plastik parçaların etkisi altında geçecek olan bir kışa hazır olun. Ayakkabı ve çanta tasarımlarında yerini alan plastik tasarımları artık daha farklı alanlarda da göreceğiz.

uzay çağı

Chanel ile başlayan uzay çağı moda akımı; 2017 Sonbahar koleksiyonlarında fazlasıyla etkisini gösterecek. Gerek model olarak, gerekse de renk bakımından tamamen uzay çağını gösteren bu tasarımlar; sizi trend bir görünüme kavuşturacak.

denim coşkusu

Denim modası hiçbir zaman bitmez diyoruz ya; gerçekten de bu trendin bittiğini acaba görebilecek miyiz bilmiyoruz. Yeni sezonda da yine birçok tasarımcı denim tutkusunu aşılıyor ve denim aşığı olanlara bu konuda eşsiz tasarımlar sunuyor.

spor stiller

Gösterişli atletik parçalar ile spor stillere imza atabilir ve Sonbahar-Kış sezonunda da sportif bir tarza bürünebilirsiniz. Bunun için abartıya kaçmadan, çok ufak dokunuşlar yapmanız gerekiyor.

renkli kürk ve peluşlar

Sonbahar-Kış sezonunda içimizi ısıtacak olan kürk ve peluşlar; bu kez çok daha renkli bir şekilde bizlerle olacak. İçimizi bu şekilde daha da ısıtacak olan kürk ve peluşlar ile dışarıya adımımızı attığımız anda trend görüneceğiz.

şapka devrimi

Paris Moda Haftası’nda dikkatimizi çeken şapkalar; yeni sezonda berelerin biraz daha geri planda kalacağını haber veriyor. Artık şapkalar sadece yazın değil, kışın da en önemli parçalarından olacak.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git